4 elements v prodeji!

V minulém týdnu se konala úžasná akce Kick Off 2020, kde byly představeny tyto úžasné parfémy. My co jsme se účastnili této události, již parfémy máme doma, ale vy si je již můžete objednávat také!

4 elements by Essens

Parfémy můžete objednat za prodejní ceny přímo zde nebo se registrujte a získejte je levněji! Id sponzor 10000437.

RED FIRE
Krásně hřejivá unisex vůně v sobě ukrývá smyslné kořeněné tóny orientu s jemně se prolínajícími ovocnými a kouřovými nuancemi podtrženými jemnou skořicí. Výsledkem je uhrančivá, a přesto elegantní vůně plná zápalu a vášně.
Hlava: bergamot, citron
Srdce: skořice, cist, pačule
Základ: vanilka, benzoe, pižmo, bob tonka 

BLUE WATER 
Výjimečná a rafinovaná unisex vůně ihned zaujme velmi jemnými citrusovými tóny. Ty se postupně propojují s něžnými květinami i nasládlým vetivérem a dávají tak vzniknout velmi harmonické osvěžující vůni dodávající pocit sebevědomí i jedinečnosti.
Hlava: citron, bergamot, grapefruit
Srdce: lilie, ylang ylang, bob tonka
Základ: dřevité tóny, vetivér, pižmo 

GREEN EARTH
Ohromující zemitá vůně stojí na pevném základu dřevitých tónů, z nichž vystupují půvabné květy jasmínu. Rozehraná partie prolínajících se aromat přináší intenzivní unisex vůni plnou sebevědomí a odhodlání.
Hlava: kokos, kmín, hřebíček, jasmín
Srdce:  jasmín, ylang ylang, tuberóza
Základ: jasmín, dřevité tóny, pižmo, benzoe 

PURPLE AIR
Z počátku výrazné kořeněné vůni dominují nadrcené kuličky pepře lehce si pohrávající s kouřovými odstíny čerstvě řezaného dřeva. Výsledná unisex vůně má totožné vlastnosti s pofukujícím vánkem i poryvem větru. Je svobodná, něžná, tvrdohlavá a plná síly.
Hlava: pepř, hřebíček, bergamot, kmín
Srdce: jasmín
Základ: dřevité tóny, pižmo 

Podpořte nákupem The Ocean Cleanup

Nejúžasnější na těchto parfémech je, že jejich nákupem podpoříte organizaci The Ocean Cleanup a my členové klubu Essens můžete tento dar ještě o něco navýšit. A víte co ne nejlepší? Essens náš dar zdvojnásobí!

Pojďte do toho s námi! Budete krásně vonět a ještě podpoříte organizaci, která čistí moře a oceány od plastů, a to je velmi důležité!

Klik pro registraci do klubu Essens, id sponzor 10000437