Jak získat v květnu parfém zdarma?

Znáte parfémy Essens a rádi byste je nakupovali o mnoho levněji?

Hledáte další příjem pro svou domácnost?

Chcete pracovat kdy se vám to hodí?

Nebo prostě jen chcete nakupovat parfémy, přírodní kosmetiku a doplňky stravy?

Registrace v květnu = parfém zdarma

Registrujte se do klubu Essens on-line, zdarma a bez závazků zde. ID sponzor pište 10000437.

A jak získáte parfém zdarma? Po registraci obdržíte vaše ID + pin. Přihlásíte se na webové stránce Essens, kde si nastavíte heslo. Kliknete e-shop a vyberete si zboží alespoň za 30 bodů (např. 3 parfémy) a jeden vybraný parfém dostanete úplně zadarmo!

Vyzvedněte si svůj parfém zdarma

Parfémy, kosmetika, doplňky stravy Essens jsou k dispozici v e-shopu pro registrované členy klubu Essens o mnoho levněji. Tento měsíc navíc k první objednávce parfém zdarma!

Jak na to? Klikněte, vyplňte id sponzora 10000437 a svoje údaje, vytvořte objednávku a vyberte parfém zdarma (při objednávce nad 30 b., tj. např. 3 parfémy).

Květen ve znamení lásky a parfémů zdarma!

Oslavte lásky čas s parfémy zdarma! Pouze v květnu dostanete k první objednávce parfém zdarma.

Registrujte se do klubu Essens on-line, zdarma s id sponzora 10000437 a objednejte za min. 30 b. cokoliv od Essens.

3 parfémy a k tomu 1 zdarma, to si nenechte uniknout. V klubu Essens máte příležitost nakupovat každý den s výraznou slevou kosmetiku, parfémy, doplňky stravy a produkty pro domácnost. Vše ve vysoké kvalitě za rozumné ceny.

Začněte vydělávat s Essens

Využijte zvýhodněné květnové registrace do klubu Essens k vyzkoušení vysoce kvalitních produktů české firmy síťového marketingu, která umožňuje vydělat peníze skutečně každému!

Registrujte sebe a pak své okolí do klubu Essens. Registrujte on-line i ve svém okolí a dostaňte od Essens odměny ve formě provizí nebo slev. Nakupujte od Essens každý měsíc s výraznou slevou nebo úplně zadarmo za to, že sdílíte produkty této společnosti. Najděte si svoje oblíbené parfémy, kosmetiku a sdílejte ji se svým okolím. Díky tomu budete nejen nakupovat bez nutnosti placení, ale ještě vám Essens pošle peníze na účet každý měsíc!

Chcete parfém Essens standardní edice zdarma?

Klikněte, registrujte se, vyplňte id sponzora 10000437 a je to! Pak už stačí objednat to, co potřebujete a můžete se těšit na parfém zdarma. 🙂 Jen do konce května 2020!

To nejlepší z přírody pro naše tělo

Mnoho z nás miluje parfémy Essens a mnoho z nás je nakupuje na internetu nebo od svých známých, ale hodně z těchto zákazníků netuší o dalších úžasných Essens produktech, a to nejen pro zdravý životní styl.

Objevte kouzlo Essens společně s námi. Už nemusíte chodit do drogerie a do lékárny jen vyjímečně, protože u české značky Essens najdete vše podstatné ve vysoké kvalitě za co nejnižší cenu…

Zdravý životní styl s Essens

U Essens najdete produkty pro zdravý životní styl, které jsou přírodní a ve vysoké kvalitě. Mezi mé top produkty patří Colostrum, Essynbio (unikání produkt Essens obsahující probiotika a prebiotika ve vysokém počtu), Monolaurin, Lactoferrin a řada NutriEssens. Z řady NutriEssens hlavně collagen, který je ve formě chutného gelu a obsahuje 7000 mg collagenu v jedné kapsičce!

Podívejte se v galerii na doplňky stravy a jejich pozitivní dopady na naše tělo!

Vyzkoušejte je ještě dnes zde, nebo nakupte levněji ihned po on-line registraci, id sponzora pište 10000437.

Síťový marketing je příležitost nejen v době coronavirové…

Covid ovlivnil mnoho obyvatel této planety a u nás v ČR nás ovlivňuje možná více než bychom si přáli. Mnoho podnikatelů muselo zavřít své provozovny, mnoho zaměstnanců musí být doma… Mnoho z nás většinu roku nadává, že má málo času na to či ono a nyní…? Nyní ho je až moc!

Využijte čas pro své koníčky, vzdělávání nebo nové podnikání. Začněte pracovat na tom, co dlouho odkládáte a hlavně využijte změny, která nastala!

Ať už potřebujete doplnit příjmy nebo hledáte novou příležitost, Essens tu je pro vás 24/7/365. 🙂

Výhody podnikání v síťovém marketingu

Právě nyní jsou patrné výhody podnikání v síťovém marketingu více než jindy. Proč? Omezení volného pohybu podnikatelům v síťovém marketingu až tak moc nevadí, protože často pracují doma. Jediné co odpadá jsou osobní schůzky, které mohou pohodlně nahradit různými aplikacemi pro videohovory. To ostatně mnoho z nás dělá nejen v době omezeného pohybu, protože je to rychlé a efektivní.

Lidé nakupují i v případě omezeného pohybu a ještě raději nakupují on-line. U Essens můžete nakupovat jen pro sebe nebo sdílet produkty a vydělávat, vše on-line. Firma Essens za vás objednávky vyřídí.

Ti co rádi sdílí pozitivní zkušenosti a propojují lidi, mohou i vydělat. Stačí registrovat do klubu Essens nové obchodníky, ale i spotřebitele, kteří si budou nakupovat za členské ceny.

Využijte síťový marketing ve svůj prospěch

Výhodou síťového marketingu je, že pracujete dle potřeb. Máte nyní mnoho času? Rozjeďte to a získejte pravidelný pasivní příjem, který poroste. Získáte příjem, který vás nepotřebuje každý den, protože lidé nakupují i bez vaší asistence. Díky nákupům vytváříte firmě Essens obraty a ona se vám za to odmění!

Přiveďte do Essens nadšené nakupující a schopné obchodníky… Za to od Essens dostanete pravidelné provize z obratu, a to i přesto, že nic dalšího neuděláte. Stačí, když vaše síť spotřebitelů a distributorů funguje.

V běžné práci i podnikání musíte být většinou fyzicky přítomni. U Essens jste podporou pro své členy sítě, což lze dělat odkudkoliv a kdykoliv. To je právě úžasné na spolupráci s firmami síťového marketingu a v této době coronavirové to je o to více zajímavé.

Vydělávejte každý den z domova nebo z dovolené

Krásná představa, co myslíte? U Essens je to skutečně možné. Přiveďte schopné obchodníky nebo jen nadšené nakupující a dostanete z každého nákupu provizi. Čím více nákupů, tím více peněz. Je to jednoduché!

Lze dělat i k práci nebo jinému podnikání. Nespornou výhodou je, že Essens můžete dělat nejen v době coronavirové a vydělávat opravdu každý den, a to i během dovolené!

Je to úžasné? Ano, je to úžasné! A vy toho můžete být součástí, stačí něco dělat… Prvním krokem je registrace zde, id sponzora 10000437. Více informací vždy zasílám do e-mail schránky co nejdříve po registraci.

ANTIBAKTERIÁLNÍ A DEZINFEKČNÍ GELY NA RUCE ZDARMA

Členové klubu Essens mají mnoho výhod. Jaké jsou ty základní?

  • Ceny o desítky procent nižší než při nákupu od distributorů
  • Extra slevy pouze pro členy klubu Essens
  • Extra provize za doporučení, možnost vybudování slušného výdělku

A nejen to! Třeba od 8. 4. do vyprodání Essens rozdává antibakteriální a dezinfekční gely zdarma k objednávkám. U Essens je každý produkt bodovaný, za 50 b. dostane každý člen klubu Essens antibakteriální gel zdarma.

Chcete taky využívat různých extra slev a akcí? Klikněte, vyplňte údaje a id sponzora 10000437. Nezapomeňte do měsíce objednat, jinak registrace bude zrušena. 🙂

Děkujeme Essens za respirátory zdarma!

V těchto dnech Essens rozdává k objednávkám kvalitní respirátory, a to úplně zadarmo. Jsem rád, že jsem součástí firmy, která myslí nejen na životní prostředí, ale i na naše zdraví!

Chcete být také součástí? Chcete nakupovat levněji a třeba i vydělávat za doporučení? Registrace on-line, zdarma a bez závazků zde, id sponsor 10000437.

Collagen fish – novinka!

ESSENS Vědecká rada pro vás připravila jedinečný produkt ESSENS Collagen FISH, rovněž s vysokým obsahem kolagenu 7 000 mg, díky čemuž se řadí mezi špičku na světovém trhu.

ESSENS Collagen FISH je obdoba ESSENS Collagen, vepřový kolagen však byl nahrazen rybím kolagenem pocházejícím výhradně z rybí kůže. ESSENS Collagen FISH má stejnou konzistenci, barvu i příchuť maracuji a pomeranče. Určen je především pro trhy, kde je konzumace vepřových produktů nepřípustná, ale své zájemce si jistě najde i mezi vámi. 

Bezkonkurenční množství hydrolyzovaného rybího a nativního rostlinného kolagenu ve spojení s extraktem Aceroly (vitamin C) a L-tryptofanem zajišťuje v organismu maximální využití. Gel je bez umělých barviv, lepku a laktózy.

Pro Essens Collagen?

  • k urychlení hojení ran a snížení výskytu zánětů v těle
  • při pravidelném užívání se kůži vrací elasticita a dochází k mladistvějšímu vzhledu
  • má pozitivní vliv na odolnost kůže proti teplotním výkyvům
  • může mít blahodárný vliv na snížení cholesterolu a cukru v krvi
  • působí pozitivně na kvalitu vlasů a nehtů 

Registrujte se zdarma (id sponzora 10000437) a nakupte o desítky procent levněji!

Monolaurin během chvíle vyprodán!

O unikátní doplněk stravy byl enormní zájem a sklad je momentálně vyprodán. Monolaurin je doplněk stravy, které Essens uvedlo na trh dne 18. 3. 2020. Níže si můžete přečíst, k čemu je dobrý a věřte, že nejen nyní je to aktuální!

Nezapomeňte se registrovat ať si příště stihnete nakoupit, id sponzor 10000437.

Essens Monolaurin

Převratný doplněk stravy ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky ve vhodném poměru glyceryl laurát a lauryl sacharát a díky obsahu vitaminu A přispívá k normální funkci imunitního systému a sliznic. Kombinace aktivních složek napomáhá k obranyschopnosti organismu oslabeného vlivem virových infekcí.

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Přestaňte panikařit ❗️❗️❗️ Špatná imunita?

Nejen v ČR je aktuální téma coronavirus, ale možná bychom se měli zamýšlet také nad tím, jak posílit obranyschopnost našeho organismu. U Essens najdete mnoho doplňků stravy vhodný pro posílení vaší imunity!

Přestaňte panikařit ❗️❗️❗️ Špatná imunita?
Máme řešení ❗️❗️❗️ 🥰🥰🥰
✔️ Laktoferrin je velmi dobrý pro vaši imunitu, více ve videu!
✔️ Monolaurin z videa již brzy pro vaši imunitu.
📲📲📲 Přidejte se do klubu Essens www.essens.cz, ID sponzor 10000437 📲📲📲