V květnu mnoho dárků k objednávkám u Essens!

Stále přemýšlíte, zda je registrace do klubu Essens pro vás? Registrace do klubu Essens je zdarma, on-line a bez podmínek. Pokud chcete být součástí klubu Essens a nakupovat levněji, využívat různých akcí, tak je potřeba do měsíce od registrace objednat. A pak jednou ročně.

Jestli milujete parfémy a další produkty Essens, tak je registrace do klubu Essens pro vás. Registrujte se zde, id sponzora 10000437.

Essens dárky pouze do konce května

Pouze v květnu k první registraci dostanete parfém dle výběru zdarma. A to není všechno. Můžete využít jinou akci, kde získáte dle výše objednávky mnohem více! Třeba úžasnou vůni pro vás domov.

Při objednávce od 100 bodů zcela ZDARMA obdržíte

 • ESSENS Body Balm, na výběr z uvedených vůní.  
 • ESSENS Shower Gel, na výběr z uvedených vůní.
 • ESSENS Glitter Perfume, na výběr vaše nejoblíbenější vůně.
 • ESSENS Home Perfume Set, na výběr dle aktuální nabídky.

Využijte ihned zde, id sponsor 10000437.

Květnová Essens registrace = parfém zdarma!

Po roce je opět tady šance získat parfémy a vzorníky zdarma, to chcete! Jak na to? Stačí objednat nad 30 b. a můžete si vybírat parfém zdarma. Jaká objednávka je 30 bodů? Např. 3 parfémy!

3+1 parfém zdarma ihned po registraci, která je on-line a zdarma. Klikněte, vyplňte id sponzora 10000437 a objednejte ihned.

A to není vše. V Essens klubu můžete získat produkty zdarma nebo s výraznou slevou každou chvíli. Registrace do klubu Essens se zkrátka vyplatí!

Květen ve znamení Essens parfémů zdarma

Každý může získat parfém zdarma. Stačí se v květnu zaregistrovat a v tomto měsíci i objednat alespoň 3 parfémy nebo jiné produkty v bodové hodnotě minimálně 30 bodů.

Klikněte zde, vyplňte svoje údaje, id sponzora 10000437 a objednejte.

Získejte i vzorník (startovací sadu Essens) zdarma!

A to není rozhodně vše. Již registrovaní, ale i nově registrovaní, mohou získat vzorník parfémů Essens zdarma. Jak na to?

Registrujte do klubu Essens 3 lidi, kteří si také objednají minimálně za 30 bodů a máte vzorník zdarma. Navíc, vzorníků můžete mít i více!

Tak na co ještě čekáte? Využijte Essens květen na maximum ještě dnes. Klik pro registraci, id sponzor 10000437.

Proč být členem klubu Essens?

Být členem klubu Essens se vyplatí každému, kdo si oblíbil parfémy a další produkty české společnosti Essens.

S Essens můžete vydělávat slušné peníze, ale jestli nemáte tyto ambice, registrujte se i tak, protože získáte:

 • lepší cenu
 • produkty zdarma
 • zboží do 24 hodin
 • dodatečně slevy za doporučení Essens

Na co ještě čekáte? 🙂 Klik, id sponzor 10000437 a objednat úžasné Essens parfémy. Uvidíte, že nejen vy z nich budete nadšeni!

Proč Essens a proč i World of Retail (Vertera)?

Předně je potřeba napsat, že jsem příznivcem síťového marketingu, protože je to příležitost pro každého. Síťový marketing umožňuje každému vydělat dle jeho zásluh a aktivity. Někdo vydělává více, někdo méně, ale každý může! Každý člen síťové společnosti získává minimálně lepší cenu… 🙂

Essens se věnuji již nějaký čas a myslím si, že jsem si vybudoval slušný pasivní příjem. Víte, není nad to vyrazit na výlet a po návratu zjistit, že i bez práce jsem vydělal více než v zaměstnání. Chcete taky zažít tento pocit? Začněte budovat síť v rámci společností síťového marketingu. V Essens klubu můžete být ihned, stačí kliknout, vyplnit registraci a vytvořit svoji první objednávku. ID sponzora pište 10000437.

Každou chvíli se mně objevují nové příležitosti u firem síťového marketingu. Většinou říkám: „Mám Essens, už nechci nic dalšího“, ale nedávno jsem neodolal. A po důkladném zkoumání jsem došel k závěru, že World of Retail rozhodně za registraci stojí! Proč?

World of Retail (Vertera) = mnoho příležitostí pro každého!

Firma síťového marketingu, holding World of Retail přichází v těchto dnech do ČR. Jaké jsou výhody a nevýhody byznysu?

Výhody podnikání s World of Retail

Binární systém, tj. registraci nových členů zajišťujete vy i vaši sponzoři, kteří registrují pod vás! Vaše síť roste rychleji, tj. i vaše příjmy.

Unikátní produkt – řasa v živé kultuře pro udržení zdravého organismu. Z tohoto produktu jsou lidé nadšeni a věřte, že budete i vy, když řasu vyzkoušíte. A to není jediný produkt, mě osobně se velmi líbí Elixír mládí!

Vyzkoušejte řasu ihned po registraci 1+1 zdarma!
(doporučuji mě kontaktovat 734 466 924)

Obchodní platforma World of Retail (něco podobného jako Amazon). Za vaše nákupy Cashback (mnoho partnerů – Alliexpress, Booking.com atd.) plus provize v případě, že vaše síť na obchodní platformě také nakupuje. Obchodní platforma bude do ČR postupně zaváděna, příležitost doporučit i obchodníky, kteří budou přes platformu prodávat! Za vše provize, odměny, bonusy! Vysoké…

Investice pro ty, kteří chtějí vyrůst rychleji nebo zhodnotit svoje volné finanční prostředky. U World of Retail si můžete zakoupit tzv. tokeny (virtuální měna) a franšízu (záleží na balíčku). Tokeny budou obchodovatelné, tj. je budete moci v budoucnosti se ziskem prodat a růst se očekává výrazný! Byl vydán omezený počet tokenů, a kdo dřív příjde… Ten nakupuje levněji! 🙂
Franšízu ocení síťaři. Získejte bonus! Majitele franšíz získají bonusově odměnu z obratu celého holdingu World of Retail + tokeny, se kterými bude možné obchodovat. 🙂

Nakupte tokeny ihned po registraci on-line!

On-line registrace je určitě výhodou, ale zároveň nevýhodou, protože není třeba tak snadná jako u Essens. Věřím však, že tohle holding World of Retail vyřeší velmi brzy. I proto doporučuji telefonický kontakt ihned po registraci. 🙂

Zdravotní dotazník pro podporu prodeje (zatím nedostupný v cz), vyzkoušejte. Pokud máte překladač Google v Chrome, automaticky vám přeloží. 🙂

Jedná se o opravdu unikátní příležitost jak vydělat a zhodnotit finanční prostředky. Chcete více informací? Zavolejte mně na 734 466 924. 

Nevýhody podnikání s World of Retail (Vertera)

Mezi první nevýhodu zařazuji jazykovou bariéru, ač překladač Google vše zařídí a základní struktura v ČR již vytvořena, tj. podporu můžete očekávat. V ČR je i sklad zboží (odnož Vertera), tj. zboží odesíláno v rámci ČR. 🙂
A jestli ovládáte ruštinu, angličtinu, tak to bude pro vás určitě výhoda.

Aktuálně jsou již dostupné www stránky v českém jazyce, ale zde se nedá ještě registrovat. Registrace zde, ale pozor, po registraci zavolejte (v on-line kanceláři nutno učinit několik kroků).

Další nevýhody mě momentálně nenapadají. Nejsou to ani tak nevýhody, jako překážky, které je snadné překonat. A věřte, že u tak rozsáhlého projektu chcete být co nejdříve.

World of Retail (Vertera) – využijte skvělé příležitosti

Mrkněte se na projekty holdingu, které jsou aktivní a postupně bude vše přizpůsobeno i pro trh v ČR. V rámci ČR se začíná, tj. je to trochu nevýhoda hlavně v oblasti jazykové bariéry.

Registrace World of Retail (Vertera) on-line

Využijte skvělé příležitosti, která umožňuje vydělat nejen na budování vlastní sítě a prodeji řasy, ale i na zpeněžení mnoha dalších aktivit holdingu World of Retail. A to nepíšu o crypto divizi, která mě osobně ve spojení s produkty nadchla úplně nejvíce.

Jak se registrovat? Klikněte zde, vyplňte registraci a pak mně zavolejte (734 466 924) nebo vám zavolám já. Systém pro partnery je dobré projít společně i z důvodu jazykové bariéry a komplexnosti systému, ve kterém můžete nakupovat řasu, tokeny nebo se přepnout do obchodní platformy. Jak využít World of Retail na maximum vám rád vysvětlím. 🙂

Hledáte firmu v ČR již ověřenou? Essens je tu pro vás!

S Essens spolupracuji a asi vždy spolupracovat budu. Česká firma síťového marketingu mně dala příležitost si přivydělat a nyní již vydělat zajímavé peníze. Ať už jste maminka na mateřské, důchodce nebo mladý ambiciózní člověk… Essens je pro každého a každý může spolupracovat s firmou dle potřeb.

Na Essens podnikání mám rád jednoduchost. Každý člen má k dispozici velmi přehledný on-line systém, přes který registruje nové členy a vytváří své objednávky. Vyděláte na prodeji produktů, ale i na vlastních nákupech (výrazná sleva). A jestli chcete vydělávat zajímavější peníze, začnete tvořit síť a budete dostávat odměny z obratu vás a členů vaší sítě. Registrovat se může jak ten, co si chce přivydělat nebo vydělat, tak i ten, který chce jen nakupovat se slevou.

Essens můžete dělat ve svém okolí, ale i v on-line světě. K tomu pomáhají přehledné webové stránky, možnost registrace on-line a také Essens MyEshop, kde si může každý objednat i bez registrace a vyzkoušet tak skvělé Essens parfémy.

Registrace on-line a zdarma zde, id sponzora pište 10000437.

Proč se registrovat do klubu Essens?

Essens česká firma síťového marketingu je úžasná v mnoha oblastech. Top produkty, nízké ceny, možnost rozjet vlastní podnikání…. Je toho mnoho a každý to pozná brzy po registraci.

Jak se registrovat do klubu Essens. On-line a zdarma zde, id sponzora pište 10000437.

Essens klub je pro každého

 • Chcete nakupovat vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny?
 • Chcete získávat dárky a dodatečně slevy za to, že nakupujete s celou rodinou?
 • Chcete mít možnost se rozhodnout, že začnete s Essens vydělávat?
 • Chcete využívat všech výhod bez nutnosti pracovat a tvořit vlastní byznys?

To vše u Essens najdete. V Essens nikoho nenutíme prodávat ani nakupovat ve velkém. Chceme aby se vám s námi dobře spolupracovalo. Chceme abyste vy a vaše rodina měli z produktů Essens radost a užitek, nikoliv starost.

V Essens děláme síťový marketing trochu jinak

Síťový marketing je úžasná možnost nastartovat své podnikání, a to opravdu pro každého, kdo chce. Essens je však úžasná firma v tom, že nikoho netlačí do nákupů věcí, které člověk nepotřebuje. Ani netlačí k registracím. My pouze informujeme o možnostech, které má každý člen klubu Essens a pokud je využije, získá zajímavé odměny. Pokud tyto možnosti nevyužijete, budete s úsměvem nakupovat produkty Essens on-line a s výraznou slevou pro sebe, členy rodiny apod.

Essens registrace on-line, zdarma, bez podmínek

Do klubu Essens se můžete registrovat zdarma a bez podmínek. Pro udržení vašich výhod stačí objednat do jednoho měsíce od registrace a pak 1x ročně. Žádné povinné měsíční nákupy, žádný stres, jen radost z nakupování!

Jak na to? Registrujte se zde, vyplňte ID sponzora 10000437. Ihned po registraci můžete vytvořit svoji první objednávku!

Chcete s Essens vydělávat pár tisíc nebo sto tisíc?

Jste tu správně! S Essens parfémy, kosmetikou a dalšími produkty můžete vydělávat zajímavé peníze. A protože Essens přináší na trh stále více produktů, tak se nákupní košíky registrovaných členů a nakupujících zvětšují. Díky tomu se zvyšují i průměrné provize za průměrný nákup.

Je těžké vydělávat s Essens peníze? Není! Jen to chce trpělivost, nadšení a chuť na sobě pracovat. Podnikat s Essens může každý, ale úspěchu dosáhnou jen ti, co opravdu chtějí! Ostatní prostě jen nakupují pro sebe a své okolí. A vlastně proč ne? I to je super! Nakupovat se slevou chce přeci každý…

Chcete začít pracovat a vydělávat více a více? Registrujte se (id sponzora 10000437) a ihned objednejte, ať můžete tyto úžasné produkty šířit dál… Budete velmi dobře odměněni. Budete nadšeni! Mnoho lidí si myslí, že si vydělá max. pár tisíc, ale kdo už vydělává více, tak ví, že v parfémech se točí opravdu velmi slušné peníze!

World of Retail – Vertera – změní váš život

Co se týká nových společností síťového marketingu, jsem velmi obezřetný a než něco propaguji, vše vyzkouším. Určitě je pro mě také důležitá obchodní stránka, která mě u World of Retail (Vertera) nadchla!

A vám se bude líbit také, když budete věnovat pár minut času dalším informacím níže… Novinka vhodná pro zkušené síťaře, ale i lidi, kteří chtějí začít aktivně pracovat v síťovém marketingu!

NOVINKA V ČR – WORLD OF RETAIL (VERTERA)

Tato novinka je vhodná pro lidi, kteří mají zkušenosti se síťovým marketingem. Je vhodná i pro lidi, kteří se nadchnou pro produkty či možnost investice (zakoupení vlastní franšízy).

U Essens pracuji dlouho, mám vytvořenou vlastní síť a pasivní příjem, ale peněz není nikdy dost. Nebo ano? Tak proč nevyzkoušet něco nového.

Co mě nadchlo na World of Retail (Vertera)?

Základním a úžasným produktem je řasa, která je prospěšná našemu zdraví. Není to však obyčejná řasa, ale řasa v živé kultuře. A to není jediný produkt, ač se jedná o vlajkový produkt společnosti.

Registrace World of Retail (Vertera)

Vyzkoušejte řasu ještě dnes! Registrace je on-line, ale lepší  je mně zavolat na 734 466 924, s registrací pomohu. Firma se v ČR rozjíždí a registrace zatím nejsou nejpohodlnější, ale pracuje se na tom!

Mě osobně nadchla možnost investovat do franšízy, a koupit si tak pravidelné příjmy, které budou počítány z obratu firmy. Čim vyšší obrat firma bude mít, tím vyšší příjem budu mít já. Navíc, firma vydala vlastní kryptoměnu, tzv. tokeny, se kterými se bude obchodovat max. do 2 let. Koupí franšízy, kupujete zároveň i tokeny.

A to není všechno! Obchodní platforma, kde můžete nakupovat všechno zboží je propojena v rámci World of Retail. Tj. vyděláváte nejen na svých nákupech řasy, ale i na svých nákupech v obchodní platformě. A pokud registrujete nové členy, máte odměny ze všech jejich nákupů. Binární systém vám přinese registrace od vašich nadřízených, což je také skvělý bonus!

Jaké možnosti přináší World of Retail (Vertera)

 • Unikátní produkt – řasa v živé kultuře s prokazatelnými pozitivními účinky na naše tělo
 • Další produkty pro zdravý životní styl a krásu, např. můj oblíbený produkt kterému říkáme „Elixír života“
 • Franšízu a bonusy pro franšízanty (pravidelné finanční bonusy + registrace nových členů z kampaní, které budou probíhat – od členství GOLD)
 • Investici do tokenů (kryptoměná, která má aktuálně minimální hodnotu), očekáván vysoký výnos
 • Odměňování formou binárního systému (ještě spravedlivější než klasický síťový marketing)
 • Obchodní platformu, kde můžete vy i vaši přátelé nakupovat za dobré ceny a ještě dostat odměnu
 • Cashback

A mnoho dalšího již brzy. Momentálně se vše rozjíždí a nic není dokonalé. Takže pokud hledáte rozjetou firmu, tak jděte do Essens. Jestli chcete vydělat hodně peněz, hlavně na kryptoměně, klikněte zde a registrujte se (doporučuji mně zavolat na 734 466 924).

Proč jsem začal spolupracovat s World of Retail?

Miluji Essens, ale už delší dobu přemýšlím o další společnosti síťového marketingu, resp. spolupráci. Hledal jsem něco nového, ale hlavně něco, co není jen o produktech. Osobně mě nadchla obchodní platforma a také možnost stát se franšízantem. I vy se můžete stát součástí nové společnosti s unikátními produkty pro zdravý životní styl. Stačí zavolat na 734 466 925. Budu se těšit na spolupráci!

A jestli si chcete vše vyslechnout na prezentaci, zavolejte a mrknu se, jestli probíhá někde v blízkosti vašeho bydliště. 🙂

V květnu franšíza ještě výhodněji, získejte více tokenů!

Chcete vyzkoušet něco nového? Chcete vydělat zajímavé peníze nejen na produktech, ale i růstu kryptoměny? Na nic nečekejte a vytočte 734 466 924. Registrace on-line zde.

Jaké jsou moje TOP Essens produkty?

Essens česká firma sítového marketingu je na trhu od roku 2011. Jedná se o firmu s prověřenými produkty za velmi příznivé ceny, které ocení každý! I to je důvod, proč mnoho lidí vydělává s Essens zajímavé peníze každý měsíc. Já jsem se do Essens parfémů zamiloval po prvním vyzkoušení, ale postupně objevuji nové a nové oblíbené produkty Essens.

Nakupujte pro sebe a svoji rodinu levněji nebo začněte s Essens vydělávat. Česká firma Essens je tu pro vás a zaznamenává velmi solidní růst! Využijte toho ještě dnes. Registrace on-line a zdarma zde, id sponzora pište 10000437.

Moje top Essens parfémy, tj. Essens parfémy pro muže

Mnoho let je mojí top vůní od Essens číslo 008, resp. parfém Essens M008. Je podobný parfému, který jsem používal, ale teď už jedině Essens!

Když chci změnu, používám M001, M003, M016, M017 nebo M024. Moje TOP je však osmička. 🙂

Najděte si i vy svůj top Essens parfém a další oblíbené vůně. Seznam vůní zašlu ihned po registraci! A jaké parfémy milují ženy? Prodávám hlavně w104, w105, w107, w148.

Essens kosmetiku používají i muži

I muži používají každý den Essens kosmetiku Colostrum, ale i řadu Aloe Vera. Česká firma Essens dbá na vysokou kvalitu. Vše dobré z přírody najdete v produktech Essens kosmetiky.

Můj top produkt je krém na oční okolí Essens Colostrum, sérum Colostrum. Co se týká další péče, tak jsem si oblíbil šampon Aloe Vera Essens, který mně pomáhá v boji proti lupům. Ostatně používám také deodorant Aloe Vera. Unisex deodorant Essens milují ženy i muži!

Essens péče o zuby – kvalitní zubní hygiena

Používám kompletní řadu Aloe Vera Essens pro péči o zuby, tj. Aloe Vera Essens zubní pastu, ústní vodu i skvělé kartáčky. Dříve jsem používal Curaprox kvůli tvaru a kvalitě, na doporučení lékařky. Essens zubní karrtáčky jsou velmi podobně, tj. jsem přešel na ně. Ústni vodu používat ve spolupráci s úžasným přístrojem, ústní sprchou.

Zdravý životní styl s Essens

U Essens najdete mnoho produktů na různé  problémy a hlavně pro prevenci! Já používám Lactoferin při chřipce, kterou už jsem naštěstí neměl dlouho. 1x ročně Essens detox. 2x ročně Colostrum probiotika nebo Essynbio. Essynbio je novinka, která zajistí zdravé střevo, ze kterého pramení mnoho zdravotních problémů. A proto je dobré, udržovat střevo v dobré kondici!

Oblíbil jsem si také novinku – řada NutriEssens – kolagen v chutném gelu místo svačinky. A v době, kdy mně dochází energie, používám lift up! Je výborný!!!

Vy možná oceníte produkty pro lepší spánek nebo zdravé klouby. Ač Essens Collagen není jen pro krásnou pleť, ale právě i pro zdravé klouby.

Objevte svoje top produkty Essens ještě dnes

Buďte chytří a nakupujte levněji. Registrace zabere minutku, zde, id sponzora pište 10000437. Registrací do klubu Essens se  k ničemu nezavazujete. Je potřeba vytvořit první objednávku do měsíce od registrace, pak minimálně 1x ročně. Já nakupuji každý měsíc, protože Essens má v nabídce takřka vše, co potřebuji. 🙂

Objevte kouzlo chytrých nákupů i vy a třeba si přivydělejte. Začněte ještě dnes nákupem vzorníků vůní a dalších produktů. Uvidíte, že budete mile překvapeni!

POUZE DNES! Sleva 30% na Essens Home Clean

Členové klubu Essens mohou využívat extra slev, které nejsou dostupné ostatním. I proto se vyplatí být registrovaným členem klubu Essens, který odmění každého!

Essens Home Clean – sleva 30% pouze dnes!

Pouze 20. 3. 2019 máte šanci získat extra slevu 30% na všechny produkty pro čistý domov z řady Essens Home Clean. Jak na to? Registrujte se, vyplňte id sponzora 10000437 a objednejte do dnešní půlnoci!

Čistá domácnost je spokojená domácnost…

Všichni to známe. Málo z nás rádo uklízí, ale ten pocit čistoty za to stojí. Je k nezaplacení! Využijte pomocníky z řady Essens Home Clean, jedná se o vysoce koncentrované prostředky pro snadný úklid vaší domácnosti. Ať už potřebujete řešit úklid kuchyně, koupelny, vše u Essens najdete.

Proč koncentráty? Je to ekologické – jedna láhev = několik běžných balení prostředku pro úklid domácnosti. Navíc i ušetříte!

Essens Home Clean o 30% levnější i pro nové členy

I nový člen může do dnešní půlnoci využít 30% extra slevu, tj. získat koncentráty pro úklid domácnosti opravdu za pár kaček. Nakupte si vše pro úklid dnes a ušetříte stovky, možná i tisíce korun!

Jak na to? Klikněte pro registraci on-line a zdarma, vyplňte id sponzora 10000437 a ihned objednejte.

Dovolená s Essens.Travel

Je to tady! Všichni, kteří jsme součástí stále rostoucí komunity jsme nadšeni z novinky, která byla představena na Essens Kick Off 2019. Essens je rostoucí firmou, která roste díky aktivitě svých členů… Protože pro nás to není jen značka, ale životní styl!

Cestujte s Essens zdarma nebo levněji

Umíte si představit, že letenky do vysněné destinace zaplatíte díky nákupům, které u Essens realizujete? Essens se odměňuje každému aktivnímu členovi za to, že nakupuje a šíří Essens mezi další lidi. Čím větší obraty Essens přinesete, tím lépe se budete mít. Úžasné na Essens je však to, že doporučujete kvalitní české produkty za velmi přijatelné ceny!

Essens se mělo stát lifestylovou značkou a cíl se pomalu, ale jistě naplňuje. Od roku 2011 firma udělala velikánský pokrok ve svém rozvoji! Začalo to parfémy, pokračovala Colostrum Essens, následně Essens beauty a další produkty, nyní dovolená s Essens. Co bude dál?

Pracujte s firmou, která má něco pro každého

Každý si u Essens najde to své. Někdo nakupuje všechno, jiný jen parfémy. Je však pravdou, že česká firma síťového marketingu přináší na trh stále nové a nové produkty, popř. i služby. Ve spolupráci s levnými letenkami přináší Essens Travel. Zažijte letošní Essens dovolenou, kterou zaplatíte z provizí od Essens!

Levné letenky a dovolená s Essens Travel

Unikátní projekt společnosti síťového marketingu, která byla zaměřena na krásu a zdraví. Essens rozšiřuje své portfolio o cestování, protože Essens je dnes opravdu úžasnou lifestylovou značkou!

Projekt Essens Travel je na svém počátku a bude se neustále vylepšovat, ale už nyní si můžeme objednat letenky do mnoha destinací za zvýhodněné ceny.

Užijte si dovolenou s Essens

Chcete vědět, jak dosáhnout na provize od Essens a cestovat zadarmo? Máte představu o tom, jak to funguje? Vlastně je to úplně jednoduché! Vy nakupujete pro sebe a svoji rodinu, komunikujete se svým okolím, sdílíte dobrou zkušenost s produkty Essens, registrujete nové členy… A všichni získáváte! Členové klubu Essens automaticky získávají slevu na produkty a možnost využít veškerých akčních nabídek společnosti Essens. Vy za to, že přivádíte nové spokojené nakupující dostáváte tzv. body, které můžete směnit velmi brzy za zajímavé odměny nebo si je nechat vyplatit na účet.

Žijte s Essens a dopřejte si odměny

Zaplatí vám vaše firma auto? Zaplatí vám vaše firma dovolenou? Dostanete od svých nadřízených velké bonusy jen za to, že jste v minulosti firmě pomohli zvýšit obrat? Dostanete od své firmy tyto bonusy každý měsíc? Ve většině případů ne. U Essens přivedete nadšené spotřebitele, kteří nakupují stejně jako vy a Essens se vám odmění! Nakupují členové vaší distribuční sítě každý měsíc nebo jen párkrát do roka? Nevadí! Každý nákup se vám počítá do vašeho obratu, a to do doby, kdy jste členy klubu Essens. Nádhera, co myslíte?

Tak na co ještě čekáte? Chcete nakupovat české kvalitní produkty pro krásu a zdraví levněji? Hledáte přivýdělek, který přinese peníze i v době, kdy nebudete stíhat pracovat? Registrujte se do klubu Essens on-line a zdarma zde, bez závazku, id sponzora pište 10000437.

Nové parfémy Essens v prodeji!

Po delší době přichází na trh od Essens nové parfémy mezi kterými určitě najdete svoji top vůni. Objevte kouzlo nových parfémů a objednejte si je ještě dnes!

Parfémy Essens 2019

Přihlaste se k odběru novinek na úvodní stránce tohoto webu a získejte zdarma seznam parfémů Essens.

Essens parfémy 2019 s výraznou slevou ihned

A jestli je chcete vyzkoušet všechny nebo si objednat vzorky, registrujte se ještě dnes do klubu Essens, on-line a zdarma. Id sponzora pište 10000437.

Pouze dnes EXTRA SLEVA na Essens probiotika!

Stále nejste členem klubu Essens a říkáte si, že to pro vás není, protože… Protože nechcete dělat síťový marketing, protože Essens nakupujete párkrát do roka?

A víte o co přicházíte?

Třeba o tuto exkluzivní možnost získat Essens set probiotika s cenou o 30% nižší než je nákupní cena pro členy klubu Essens, tj. oproti katalogovým cenám ušetříte více jak 55%!

Chcete využívat těchto exkluzivních slev? Buďte členy klubu Essens. Registrace je zdarma a on-line zde, id sponzora pište 10000437.