To nejlepší pro úspěšný start od Essens!

Hledáte příležitost v síťovém marketingu? Jste rozhodnuti se pustit do práce a vytvořit si během prvního roku zajímavý příjem, který bude dlouhodobý? Chcete vydělávat, ač jste na dovolené? To vše Essens umožňuje. Je jen na vás, zda začnete s Essens pracovat nebo ne. Ale jestli chcete začít s Essens vydělávat, ihned po registraci si objednejte sety nejprodávanějších produktů.

Proč? Protože je potřeba vyzkoušet co nejvíce produktů Essens, aby se vám dobře sdílela pozitivní zkušenost s produtky Essens. Když budete sdílet pozitivní zkušenost s parfémy, kosmetikou, doplňky stravy Essens, tak budete vydělávat!

Registrujte se on-line a zdarma bez závazku zde, id sponzora 10000437.

Zvýhodněné sady pro úspěšný start!

Je na vás, zda si objednáte jeden parfém nebo vzorník. Jestli s Essens chcete začít vydělávat, je potřeba Essens znát. A jestli chcete začít vydělávat rychle, je potřeba i podle toho jednat. K tomu, aby se vám o Essens dobře mluvilo a šířilo dobré jméno firmy, jsou ideální sety pro úspěšný start. Upozorňuji, že nejsou povinností!

Sety obsahují top produkty Essens a mnoho vzorků. Jedná se o sady, které jsou navrženy dle prodejnosti, tj. v nich najdete to, o co je největší zájem ze strany zákazníků! Navíc s EXTRA SLEVOU!

Objevte tyto úžasné sety pro úspěšný start ihned po registraci v Essens e-shopu. REGISTRACE ZDE, ID SPONZORA PIŠTE 10000437.

Více peněz v roce 2020? S Essens je vyděláte!

Essens to není jen podnikání, Essens to nejsou jen parfémy, ale pro mnoho z nás je to životní styl. Milujeme to, co děláme. Milujeme parfémy, kosmetiku a další produkty Essens. Šíříme nadšení dál a dostáváme za to zaplaceno.

Chcete se také zamilovat? Chcete objevit kouzlo Essens? Registrujte se on-line, zdarma a bez závazků zde, id sponzora pište 10000437.

A jestli se nechcete registrovat, jen parfémy vyzkoušet, klikejte e-shop Essens pro neregistrované.

Chcete od Essens více než pár tisíc? Pracujte, dokážete to!

U Essens není nic nemožné. Skvěle nastavený marketingový plán umožňuje každému vydělávat peníze. Někdo vydělává více, někdo méně, jak to je v každém oboru. V síťovém marketingu však může vydělávat každý člověk bez ohledu na cokoliv. Jediné co rozhoduje je chuť a nadšení do práce v síťovém marketingu.

Chcete vydělávat s Essens více než je pár tisíc k výplatě? Pracuje pravidelně, šiřte svoje jméno a produkty mezi další lidi. Díky pravidelné práci zvyšujete obraty přímých prodejů, ale i vaší sítě, kterou tvoříte. Registrujte každý den, zvyšujte obrat své sítě a vydělávejte každý měsíc více a více peněz pro vás a vaši rodinu.

Tvořit sítě prodejců a spotřebitelů vyžaduje pravidelnou činnost, ať už v reálném nebo on-line světě. Příležitost Essens je v ČR, ale i v mnoha dalších zemích. Využijte svůj potenciál a vybudujte vlastní síť odběratelů, prodejců a leaderů Essens. Vybudujte svoje vlastní síťové impérium! Budujte v ČR, ale i EU.

Jak tvořit sítě a vydělávat hodně peněz?

Jednoduchý návod neexistuje a určitě neexistuje zkratka k vysněným odměnám od společnosti Essens. Určitou výhodu mohou mít lidé, kteří už teď využívají sociální sítě a mají stovky nebo tisíce potenciálních odběratelů. Ano, to je výhoda, ale…

Začít podnikat s Essens můžete na zelené louce. Stále jsou tu lidé, kteří neznají úžasné produkty Essens. Stále jsou tu lidé, kteří se každý den pachtí pro pár korun a touží po tom, začít vydělávat jinak… Možná mezi ně patříte, možná ne. Příležitost Essens je otevřená všem!

Tvořit sítě můžete ve svém přímém okolí, ale využít dnes můžete i internet. Na internetu můžete potkat lidi, se kterými byste se jen těžko spojili. Díky tomu můžete svoji síť rozšiřovat rychleji a efektivněji. Různé aplikace nám umožňují i rychlou a efektivní komunikaci, což našemu podnikání také velmi pomohlo.

365 dní = 365 registrací ročně

Registrujte každý den a vytvořte síť odběratelů, prodejců, která bude fungovat. Co je k tomu potřeba?

Registrovat a používat produkty Essens. Vyberte si svoje top produkty, ukažte tyto produkty členům vaší sítě a všichni je používejte. Tak snadné to je!

Každý produkt je u Essens bodován. Čím více bodů, tím více peněz. Bodová hodnota jednoho parfému je 11 b. Průměrný obrat prodejců je cca 500 b. Průměrný obrat lidí co se registrují pro nákupy se slevou je cca 80 b.

Abyste si vydělali více než průměrnou mzdu, je důležité vytvořit síť o mnoha odběratelech a několika prodejcích či leaderech (těch ro registrují). Když budete registrovat každý den, v horším případě několikrát do měsíce, dosáhnete svého cíle brzy.

6000 bodů a více = zajímavé peníze

Ti co registrují každý den nakupující a učí nakupovat u Essens pravidelně nebo i prodávat či registrovat, tak se na tyto body dostanou velmi brzy. Pojďte se podívat na hypotetickou situaci.

Po první roce 365 přímých spolupracovníků. Z vašich spolupracovníků nikdo neregistruje, ale polovina lidí nakupuje každý měsíc za 100 b., tj. vaše body jsou 18 250 bodů, a to je velmi velmi luxusní příjem, o mnoho více jak 60 000 Kč/měsíc.

Chcete vydělávat ještě více? Pomáhejte dosáhnout úspěchu svým členům, protože Essens rozdává i roční bonusy v řádech statisíců korun.

700 000 Kč měsíčně? I to je možné!

V klubu Essens pracuje nejeden člověk, který na provizích z obratu své sítě vydělávají statisíce korun měsíčně, a to už je úžasný výdělek, kterého mnoho lidí nedosahuje. Dosáhnete na něj vy? Začněte podnikat s Essens, pravidelně pracujte a šiřte produkty Essens mezi lidí… A třeba se dočkáte. Výhodou podnikání s Essens je, že záleží jen na vás kam dojdete. Záleží jen na vás, kolik času podnikání věnujete…

ZAČNĚTE JEŠTĚ DNES VYPLNĚNÍM REGISTRACE A OBJEDNÁNÍM PRODUKTŮ, KTERÉ MUSÍTE VYZKOUŠET, BEZ TOHO TO NEJDE. ID SPONZORA 10000437.

4 elements v prodeji!

V minulém týdnu se konala úžasná akce Kick Off 2020, kde byly představeny tyto úžasné parfémy. My co jsme se účastnili této události, již parfémy máme doma, ale vy si je již můžete objednávat také!

4 elements by Essens

Parfémy můžete objednat za prodejní ceny přímo zde nebo se registrujte a získejte je levněji! Id sponzor 10000437.

RED FIRE
Krásně hřejivá unisex vůně v sobě ukrývá smyslné kořeněné tóny orientu s jemně se prolínajícími ovocnými a kouřovými nuancemi podtrženými jemnou skořicí. Výsledkem je uhrančivá, a přesto elegantní vůně plná zápalu a vášně.
Hlava: bergamot, citron
Srdce: skořice, cist, pačule
Základ: vanilka, benzoe, pižmo, bob tonka 

BLUE WATER 
Výjimečná a rafinovaná unisex vůně ihned zaujme velmi jemnými citrusovými tóny. Ty se postupně propojují s něžnými květinami i nasládlým vetivérem a dávají tak vzniknout velmi harmonické osvěžující vůni dodávající pocit sebevědomí i jedinečnosti.
Hlava: citron, bergamot, grapefruit
Srdce: lilie, ylang ylang, bob tonka
Základ: dřevité tóny, vetivér, pižmo 

GREEN EARTH
Ohromující zemitá vůně stojí na pevném základu dřevitých tónů, z nichž vystupují půvabné květy jasmínu. Rozehraná partie prolínajících se aromat přináší intenzivní unisex vůni plnou sebevědomí a odhodlání.
Hlava: kokos, kmín, hřebíček, jasmín
Srdce:  jasmín, ylang ylang, tuberóza
Základ: jasmín, dřevité tóny, pižmo, benzoe 

PURPLE AIR
Z počátku výrazné kořeněné vůni dominují nadrcené kuličky pepře lehce si pohrávající s kouřovými odstíny čerstvě řezaného dřeva. Výsledná unisex vůně má totožné vlastnosti s pofukujícím vánkem i poryvem větru. Je svobodná, něžná, tvrdohlavá a plná síly.
Hlava: pepř, hřebíček, bergamot, kmín
Srdce: jasmín
Základ: dřevité tóny, pižmo 

Podpořte nákupem The Ocean Cleanup

Nejúžasnější na těchto parfémech je, že jejich nákupem podpoříte organizaci The Ocean Cleanup a my členové klubu Essens můžete tento dar ještě o něco navýšit. A víte co ne nejlepší? Essens náš dar zdvojnásobí!

Pojďte do toho s námi! Budete krásně vonět a ještě podpoříte organizaci, která čistí moře a oceány od plastů, a to je velmi důležité!

Klik pro registraci do klubu Essens, id sponzor 10000437

Luxusní nové parfémy řady 4 elements

Tento víkend proběhl v Kongresovém centru Kick off Essens 2020. Víkend plný zajímavý informací a inspirativních příběhů, a to nejen ze světa parfémů. Essens nejsou jen parfémy, Essens je životní styl. Začni ho žít také!

Essens Kick off 2020

Essens Kick off proběhl tento víkend a jednalo se o vskutku mezinárodní akci. Popravdě jsem měl pocit, že je na akci více lidí ze zahraničí než z ČR.

Italové, Rusové, Angličané a další… Ti všichni se sešli na úžasně zorganizované akci, která nebyla jen o produktech Essens nebo motivaci, ale i o myšlenkách týkající se udržitelnosti, resp. ekologie.

BMW ze zlata umělcem malované

Byl představen projekt BMW a hlavně auto ze zlata, které Essens zakoupilo a podpořilo tím organizaci The ocean cleanup! Organzaci, která vytváří úžasné stroje k čištění moří s ohledem na udržitelnost. Díky organizaci The ocean cleanup jsou moře a řeky čištěné od plastů. A to je úžasné!

4elements – nové luxusní parfémy inspirované přírodou

S ohledem na udržitelnost vznikla nová luxusní edice parfémů 4 elements, které vypadají vskutku skvěle. A nejen vypadají! Nádherně voní. Jedná se o řadu unisex parfémů, ale pánům doporučuji modrý a červený.

4 elementy, 4 parfémy, které jsou inspirované 4 přírodními živly. A to není všechno. Essens z každého prodaného parfému vezme určitou částku, které přepošle již zmíněné organizaci The ocean cleanup!

Darujte luxus inspirovaný přírodou

4 elements je limitovaná řada parfémů, která má za cíl nejen rozdávat radost, ale i pomáhat přírodě. Jsme rádi, že jsme součástí firmy, která myslí ve velkém! Jsme rádi, že jsme součástí firmy, která nemyslí jen na zisk.

Essens do každé rodiny

A proto je našim cílem, aby všichni nejen v ČR, ale i v mnoha dalších zemích znali Essens. Aby i nadále Essens mohlo podporovat zajímavé projekty nejen z oblasti ekologie. Abychom si všichni užívali krásných a voňavých lidí kolem nás….

Aby Essens bylo v každé rodině je potřeba mnoho aktivních členů Essens. Každá rodina potřebuje parfémy, kosmetiku, doplňky stravy i čistící prostředky. To vše již Essens má. To vše je vytvořeno s ohledem na životní prostředí ve vysoké kvalitě za co nejlepší cenu.

Vyzkoušejte Essens ještě dnes bez registrace

Essens v lednu 2020 změnilo cenovou politiku na několik cen. Nejvyšší ceny jsou prodejní, protože našim cílem není prodávat, ale ukazovat lidem jak nakupovat za dobré peníze kdykoliv chtějí, a to mohou jako členové Essens. Mezi další cíle patří šíření Essens a tím i výdělek, protože s Essens parfémy, kosmetikou atd. může vydělávat opravdu každý!

Členové klubu Essens mají podstatně nižší ceny než, které vidíte zde.

A když je někdo aktivní a využívá Essens e-shop pro členy klubu Essens každý měsíc, tak je za to odměněn věrnostní cenou. Věrnostní cena je ještě o mnoho nižší než členská, a to se vyplatí!

Staňte se součástí #Essensfamily

Jak se stát součástí? Jak si užívat slev pro členy klubu a nižších cen? Jednoduše! Klikněte, vyplňte id sponzora 10000437 a svoje údaje. Následně dostanete e-mail od Essens i mé osoby a můžete hned objednat za členské ceny. A to se vyplatí!

Zimní výprodej je tu, užijte si ho!

Essens discount

Essens je tu pro nás i v roce 2020 a startuje úžasným výprodejem, ve kterém si můžete nakoupit spoustu produktů za zlomek ceny!

Využijte toho ihned po registraci, id sponzora pište 10000437.

Chcete jen nakupovat nebo i vydělávat?

U Essens nejste nuceni k nákupům za tisíce. Každý člen klubu Essens nakupuje s výraznou slevou! Od ledna 2020 jsou zvýhodněni ti, kteří nakupují pravidelně každý měsíc. Avšak i ti, co nakupují 2x do roka mají zaručené skvělé ceny.

Já nakupuji Essens každý měsíc, protože u naší české značky najdu mnoho produktů, které bych nakoupil v drogerii. U Essens mám jistotu vysoké kvality, slušné ceny a ještě dostávám odměny za to, že učím chytře nakupovat ostatní…

Nakupujte drogerii chytře, on-line a za dobrý peníz!

Není na co čekat, klikněte, vyplňte údaje a id sponzora 10000437 a objednejte ještě dnes. 🙂

Využijte tento rok pro růst v síťovém marketingu

Hledáte možnost jak získat peníze navíc? Nebo chcete díky síťovému marketingu vydělávat více než v současném zaměstnání? Máte chuť zažít nezávislost? Vyzkoušejte síťový marketing, protože je to podnikání pro lidi, kteří milují nezávislost! Pracujte kdy chcete, pracujte s kým chcete a hlavně kde chcete. Jaký obor vám toto nabídne?

A jestli už máte zkušenosti s rozvojem sítí, třeba na sociálních sítích, tím líp! Půjde vám to o to rychleji.

Jak začít? Registrace zde (id sponzor 10000437) a objednat, vyzkoušet, najít oblíbené produkty a šířit myšlenku Essens mezi lidi.

Jak funguje síťový marketing? Jak funguje Essens?

Podnikání v síťovém marketingu nebylo nikdy jednodušší a funguje opravdu jednoduše, ale nenechte se zmást, bez práce nejsou koláče.

Síťový marketing je o šíření, třeba značky nebo produktu. Tím, že šíříte dobré jméno Essens a prodáváte produkty, tak vyděláváte. Ale ještě více vyděláváte, když učíte druhé nakupovat výhodněji, tj. registrujete nové členy a oni si nakupují pro sebe a pro výdělek třeba i prodávají nebo stejně jako vy registrují.

Stejně jako doporučíte dobrý film, restauraci. Jen v síťovém marketingu dostanete za každou i budoucí transakci odměnu. Celoživotně dostáváte odměnu za to, že jste přivedli věrné zákazníky nebo šikovné distributory a síťaře.

Seznamte své followers s Essens a dostaňte odměnu

Máte již svoji komunitu? Zabýváte se kosmetikou, parfémy, životním stylem nebo cestováním? Využijte Essens a své účty na sociálních sítí a generujte pasivní příjem. Jediné co musíte je seznamovat své sledující s možnostmi, které Essens přináší. Ať už se budou registrovat z důvodu levnějších letenek nebo parfémů, popř. budou chtít vybudovat také svůj další příjem, tak ze všeho máte odměny. A to bez nutnosti pravidelných nákupů za tisíce. Stačí nakupovat to, co si oblíbíte každý měsíc za pár korun.

Tak na co ještě čekáte? Klik, vyplnit údaje a id sponzora 10000437, objednat, vyzkoušet a začít!

Ty nejlepší Vánoce s Essens!

Vánoce jsou tady a protože miluji nejen Vánoce, ale i parfémy a krásné dárky, tak miluji i Essens. Česká firma, která se v letošním roce opět spolu s námi posunula o mnoho kroků dál… Firma, která nyní působí např. v UK, Polsku, Německu, Rakousku a dalších zemí. Firma, se kterou i vy můžete svůj život posunout a o mnoho kroků dál… Chcete? Registrujte se a začněte spolupracovat s firmou, která vás posune výš! ID sponzora pište 10000437.

A že zrovna vy nejste stvořeni pro obchod? Nevadí. Však každý chce nakupovat parfémy, kosmetiku, drogerii a potravinové doplňky levněji. A u Essens je vysoká kvalita za opravdu rozumnou cenu!

Registrace do klubu Essens je pro každého. Ať chcete nakupovat se slevou nebo vydělávat, a o tom to je. Registrace do klubu Essens je zdarma a on-line, což se nám všem líbí!

Dárky od Essens pro každého

Pro každého vyberete luxusní dárek nebo maličkost, se kterou rozzáříte oči svých blízkých. Udělejte radost a inspirujte se ve vánočním letáku Essens.

A že se nechcete registrovat? Klikněte na obrázek a nakupte ihned bez registrace. 100% doručení do Vánoce = objednat do 17. 12. 2019 dopoledne. 🙂

DOPORUČUJI SNADNOU ON-LINE REGISTRACI, NAKOUPÍTE O DESÍTKY PROCENT LEVNĚJI! Klik (id sponzor 10000437).

Užijte si Vánoce s luxusními Essens Niche parfémy

Niche parfémy jsou exkluzivní nejen svoji dlouhotrvající vůní, která byla vytvořena s láskou a péčí, ale hlavně úžasně zpracovanými obaly. Niche parfémy mají nádech okázalosti a luxusu. Obdarujte své blízké exkluzivními Essens Niche parfémy, které po registraci koupíte za úžasnou cenu!

Přírodní kosmetika Essens Colostrum

Už před lety se mnoho mých přátel včetně mě zamilovalo do Essens Colostrum kosmetiky, která se do roku 2019 rozšířila o mnoho produktů. Pečujte o svoji pleť přírodními produkty, které jsou za dostupnou cenu a fungují! Vyhlaďte vrásky, zatočte s akné… Essens Colostrum kosmetika je tu por vás již řadu let, a proto si zaslouží svůj set, kterým obdarované určitě potěšíte!

Zdravé klouby, spánek, pleť, tělo i duše od Essens

Mnoho produktů pro zdravé tělo i duši najdete u Essens v neustále se rozšířujícím portfoliu produktů. Objevte kouzlo Essens ještě dnes, registrace zdarma (id sponzora 10000437). Zamilujte si Essens stejně jako my všichni!

Vánoce s dárkovými sety od Essens

Čím dál tím více lidí podléhá kouzlu originálních parfémů Essens, které jsou vysoce kvalitní a za rozumnou cenu. A za stejně rozumnou cenu můžete na Vánoce nakupovat Essens parfémy standard edice v originálním balení.

Essens sety na Vánoce

Vánoční sety jsou v prodeji pouze do svátků, tj. nezapomeňte místo klasického parfému obdarovat své blízké originálně zabalenými dárkovými sadami od Essens. Věřte, že obdarované okouzlí nejen vůně, ale i krásný balíček pod stromečkem!

Dárkové sady za nákupní ceny? Ano, ihned po registraci (id sponzora pište 10000437).