Essens parfémy, kosmetika a doplňky stravy

Česká firma sídlící v Brně je na trhu od roku 2011. Na počátku byla firma o parfémech, později bylo přidáno úžasné Colostrum pro podporu imunitního systému. A časem se do portfolia Essens přidávaly další a další produkty. Aktuálně každý člen klubu Essens může nakupovat s výraznou slevou takřka vše co potřebuje pro krásu, zdravý životní styl a čistou domácnost. Níže se podívejte, co všechno u Essens najdete. Vše si můžete prohlédnout na oficiálním webu Essens, kde se můžete ihned registrovat (id sponzor 10000437). A jestli chcete produkty nejdříve vyzkoušet, klikněte a objednejte přímo od Essens bez nutnosti registrace. POZOR! Po registraci jsou ceny o mnoho nižší!

Parfémy Essens

ESSENS Perfumes vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy. Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnější vonné esence výhradně z přírodních zdrojů se nejprve smíchají s čistým parfumářským alkoholem. Již v této fázi se lišíme od většiny konkurence, protože společnosti vyrábějící na území EU jsou nuceny použitý alkohol denaturovat různými chemickými látkami, což může negativně ovlivnit finální produkt. Výsledná směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Parfém pak nejméně 8 týdnů „zraje“v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Poté je naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a nakonec je zabalen do krabičky navržené s důrazem na čistý design. Všechny výrobní kroky podléhají soustavné kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Nabídka zahrnuje 40 dámských a 20 pánských nejprodávanějších vůní, které se pravidelně obměňují. Ve všech 60-ti vůních ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a ve 40-ti dámských vůních si můžete dopřát i parfémované tělové balzámy, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, bambucké máslo, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

Essens home pharmacy

Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technické řešení, které je při zpracování využito, zaručuje jedinečnost těchto doplňků stravy. Součástí složité technologie výroby je mikronizace – způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitamínů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jde o zmenšování použitých surovin na částice velikostí mikrometrů a díky tomu má výsledná látka větší povrch, který vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení jejího rozpuštění v organismu a tím i dosažení lepší účinnosti. Další využitou technologií je inhibice enzymů – proces, při kterém dochází ke snížení aktivity enzymů. U produktů Home Pharmacy je tomu dosáhnuto za použití přírodních látek kurkuminu a pepře. Unikátní technologií, která se díky produktům ESSENS Home Pharmacy poprvé objevuje na světovém trhu, je vícevrstvé potahování. Díky postupnému nanášení několika vrstev s obsahem aktivních látek a díky jejich správnému časování rozpouštění bylo dosáhnuto převratných účinků. Všechny výrobky ESSENS Home Pharmacy jsou vyvinuty a vyráběny pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění přísných pravidel a norem. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou.

Essens Colostrum

V lednu 2012 představila společnost ESSENS svůj první produkt z oblasti doplňků stravy – Colostrum ESSENS. Colostrum, česky mlezivo, je první mléko produkované savci několik hodin po porodu. Je cenné pro svůj vysoký obsah imunitních složek nezbytných pro přežití ve světě plném mikroorganismů. Je nejbohatším zdrojem imunoglobulinů (protilátek) a růstových faktorů. V colostru lze dále nalézt celou řadu prospěšných látek, které stimulují činnost imunitního systému. Colostrum je zajímavé i z výživového hlediska. Jde o potravinu s komplexním výživovým profilem, která obsahuje ideální složení bílkovin, tuků, cukrů, vitaminů, minerálů a enzymů. Colostrum ESSENS je od jediného certifikovaného českého výrobce, vyrobené na čistě přírodní bázi, z těch nejkvalitnějších českých surovin a pod farmaceutickým dohledem. V průběhu měsíce dubna 2012 spatřila světlo světa tělová kosmetika s colostrem a pleťová kosmetika Colostrum+. Využití colostra v kosmetickém průmyslu nemá dlouhou historii, ale i za poměrně krátkou dobu si získává stále širší okruh zastánců a propagátorů. Přídavek colostra pomáhá hydratovat a regenerovat buňky pokožky, zpomalovat její stárnutí, chrání svrchní část pokožky před celodenním působením nepříznivých vnějších vlivů a v neposlední řadě napomáhá k odstraňování kožních defektů. Účinek kosmetických přípravků obsahujících colostrum lze účinně podpořit současným užíváním colostra ve formě potravinového doplňku. Tato možnost kombinace pouze podtrhuje celistvost účinků colostra na lidský organismus a jeho pozitivní vliv. Na konci roku 2013 se produktová řada Colostrum rozrostla o ESSENS Colostrum Probiotics a Yogurt Maker ESSENS. Doplněk stravy ESSENS Colostrum Probiotics obsahuje čtyři vybrané probiotické kultury – kmeny mikroorganismů s příznivými účinky, prebiotikum inulin a colostrum, které je zdrojem účinných protilátek. Výrobek je určen pro individuální přípravu „živých“ domácích jogurtů vysoké kvality. Jogurt vytvořený z pro/prebiotické směsi ESSENS představuje takzvanou „funkční potravinu“. Tj. potravinu vyrobenou z přirozeně se vyskytujících složek, které mají vedle výživné hodnoty i příznivý účinek na zdraví konzumenta. Yogurt maker ESSENS se vyznačuje mimořádně snadnou obsluhou bez nutnosti jakéhokoli nastavování, ovládání nebo dohledu. Ohřev obstarává samoregulační inteligentní topné těleso PTC zaručující nejvyšší možnou bezpečnost a současně úsporný provoz. Jogurtovač je vyroben dle norem Evropské Unie, všechny použité materiály jsou stabilní a jogurtovací nádoba je zhotovena z vysoce kvalitní nerezové oceli určené pro potravinářské účely.

Essens Aloe vera

V říjnu 2012 byl na trh uveden náš první výrobek z řady doplňků stravy s Aloe Vera – Aloe Vera gel na pití. Počátkem roku 2013 se portfolio doplňků stravy s Aloe Vera rozšířilo o další, stejně tak úspěšné produkty – Aloe Vera koncentrát s výtažky z bylin, kapsle Aloe Vera + Q10 a kapsle s Aloe Vera + Boswellia. Aloe Vera je subtropická rostlina, z dužiny listů se získává průhledná tekutina, která se pro své příznivé účinky využívá nejen jako doplněk stravy. Aloe jsou přisuzovány také zklidňující účinky na pokožku, a proto se také hojně využívá v kosmetice. Klinické studie prokázaly, že gel z Aloe Vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzymy, polysacharidy a mnoho dalších prospěšných látek. Aloe Vera přispívá k ochraně proti mikroorganizmům a celkové fyzické pohodě, působí příznivě proti únavě, podporuje trávení, přispívá ke zdraví trávicího systému, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a přispívá k udržení zdravé pokožky. V říjnu 2012 představila společnost ESSENS vlasovou kosmetiku s obsahem Aloe Vera, díky které můžete hýčkat svoje vlasy, a to za přispění konopného oleje, extraktů z ovoce a bylin a solí z Mrtvého moře. V listopadu 2013 byla produktová řada rozšířena o jedinečnou kosmetiku na holení s obsahem Aloe Vera. Kosmetika dodává pokožce jemnost, hladkost, hydrataci a eliminuje svědění pokožky po oholení. Součástí výrobků je také unikátní složka Allantoin, která kromě regeneračních účinků pomáhá i k hojení pokožky. V průběhu roku 2014 byly na trh postupně uvedeny další výrobky, a to Aloe Vera ESSENS Zubní pasta, Aloe Vera Soft Spray a Aloe Vera Antiperspiranty. Aloe Vera Zubní pasta neobsahuje fluor a v maximální míře využívá antibakteriální účinky rostliny Aloe Vera. Pomáhá odstraňovat záněty dásní a mírní jejich projevy, napomáhá při hojení drobných poranění a infekcí v dutině ústní. Aloe Vera Soft Spray obsahuje extrakt z Aloe Vera, účinnou složku Allantoin a extrakt z rostliny Chelidonium Majus. Díky vhodnému poměru složení jde o ideální prostředek ke zklidnění poškozené pokožky, např. při popáleninách, odřeninách, pocitu svědění či při zarudnutí. Aloe Vera Antiperspiranty efektivně a dlouhodobě regulují pocení a díky unikátnímu složení s obsahem výtažků Aloe Vera jsou vhodné pro citlivou pokožku, kterou účinně zklidňují a dodávají ji potřebnou hydrataci.

Essens dekorativní kosmetika

K podtržení přirozené krásy dívek i žen představila společnost ESSENS začátkem roku 2018 novou produktovou řadu dekorativní kosmetiky ESSENS Beauty. Dlouhotrvající líčidla prémiové kvality vydrží v perfektním stavu po celý dlouhý den a zajistí atraktivní vzhled. Všechny produkty spojuje propracovaná technologie výroby, vysoce krycí schopnost v moderních odstínech. Kosmetika je balena v elegantních krabičkách, je vyrobena bez použití parabenů a také je dermatologicky i oftalmologicky testována. Nabídka zahrnuje dokonalý make-up, který zakryje nerovnosti pleti a sjednotí barevný tón. Matující pudr s ochranným faktorem SPF 15 zafixuje perfektní vzhled a podpoří dlouhotrvající nalíčení. Řasenka maximalizuje objem řas a uhrančivý pohled podtrhnou tužky na oči i obočí. Krásné rty zajistí krémová či matující rtěnka ve spojení s konturovací tužkou, která vykreslí dokonalou linii rtů a zamezí rozmazání. Upravené nehty kvalitním lakem přidají na ženskosti a zvýší atraktivitu. Řada Essens beauty je postupně rozšiřována a již nyní v ní najdete takřka vše, co potřebujete.