Essens parfémy

ESSENS Perfumes vznikají především s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu. Naše výroba je certifikována GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie. Garantujeme obsah 20 % vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro privátní značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy.

Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnější vonné esence výhradně z přírodních zdrojů se nejprve smíchají s čistým parfumářským alkoholem. Již v této fázi se lišíme od většiny konkurence, protože společnosti vyrábějící na území EU jsou nuceny použitý alkohol denaturovat různými chemickými látkami, což může negativně ovlivnit finální produkt. Výsledná směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů. Parfém pak nejméně 8 týdnů „zraje“v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Poté je naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a nakonec je zabalen do krabičky navržené s důrazem na čistý design. Všechny výrobní kroky podléhají soustavné kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály.

Nabídka zahrnuje 40 dámských a 20 pánských nejprodávanějších vůní, které se pravidelně obměňují. 

Ve všech 60-ti vůních ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a ve 40-ti dámských vůních si můžete dopřát i parfémované tělové balzámy, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, bambucké máslo, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá.

ESSENS Body Mist

V roce 2016 byl sortiment parfemovaných produktů ESSENS doplněn o osvěžující tělové spreje s 3% parfemací, avšak stejným výrobním postupem jako ESSENS Perfumes, aby bylo dosaženo dokonalého propojení éterických olejů s ostatními složkami. Oblíbené Body Mist jsou ve standardní nabídce 10ti nejoblíbenějších vůní. 

ESSENS Unique

Počátkem roku 2015 jsme představili čtyři exkluzivní parfémy ze zbrusu nové kolekce ESSENS Unique. Parfémy obsahují 20 % vonných esencí a tvoří jedinečnou parfémovou kompozici za použití těch nejkvalitnějších surovin, které lze vůbec na světovém trhu získat. Vonné esence byly vybírány tak, aby výsledná vůně získala punc kvality a nadčasovosti. V roce 2017 se portfolio parfémů Unique rozrostlo, takže nabídka činí 4 dámské a 4 pánské parfémy k nimž přibyly i luxusní sprchové gely ve stejné vůni. 

ESSENS Niche

Před Vánocemi 2017 jsme představili dva zcela exkluzivní luxusní parfémy niche, které se zcela vymykají standardní nabídce. Jde o absolutní vrchol parfémářského umění, v němž se snoubí mnohaletá tradice, mistrný proces výroby, nejvzácnější ingredience, luxusní flakóny, neobyčejná až umělecká kompozice a samozřejmě překvapivě dlouhá výdrž. ESSENS Niche Perfume reprezentuje pět unisex parfémů v elegantních flakónech o objemu 100 ml odhalující opojnou vůni, která za sebou zanechává hlubokou intenzivní stopu. 

Essens 4 elements

Objevte kouzlo Essens parfémů

Ihned po registraci získáte přístup do e-shopu, ve kterém budete nakupovat o desítky procent levněji než od prodejců. Essens je otevřen všem, kteří chtějí nakupovat kvalitní parfémy, kosmetiku, doplňky stravy a další produkty on-line z domova.

Objevte Essens

Klikejte pro další informace o produktech Essens: