Chcete vlastní e-shop? S Essens ho mít budete!

Essens roste i díky aktivním členům, kteří šíří skvělé produkty mezi ostatní. A mnoho z nás šíří myšlenku nákupů zdarma nebo pasivního příjmu. Ostatně o tom na mém webu najdete mnoho informací. Mnoho firem síťového marketingu nabízí velmi zajímavý  marketingový plán, ale jen některé umožňují každému registrovanému členovi vlastní e-shop, který mu dají.

Prodávejte s Essens snadno i on-line

Každý člen klubu Essens má ihned po registraci v „můj profil“ možnost aktivovat si vlastní e-shop. Ten funguje tak, že lidé nakupují ve vašem e-shopu a Essens vše ostatní zařídí (platbu, dopravu). Vám už jen připíše provizi z rozdílu mezi prodejní a nákupní cenou, a to přímo na Váš účet. Peníze můžete využít jako slevy na vlastní nákupy nebo si je nechat posílat na svůj účet, a to třeba každý měsíc.

Unikátní webová adresa umožňuje identifikovat komu patří objednávka. Tj., že zákazník přišel přes váš odkaz a díky tomu nakoupil.

Využijte sociální sítě pro zvýšení on-line prodeje

A jak získat prodeje? Stačí šířit dobré jméno firmy Essens a hlavně skvělých produktů Essens. Parfémy Essens, kosmetika Essens, doplňky stravy Essens. Celé rodiny používají české produkty, které jsou velmi kvalitní a za rozumnou cenu. Ukažte svoji dobrou zkušenost s produkty svým sledujícím na sociálních sítích, a to i díky fotografiím nebo videím.

Chcete teď hned vlastní e-shop?

Není nic jednoduššího. Registrujte se do klubu Essens on-line a zdarma, uveďte id sponzora 10000437. Po registraci vám zašlu vše potřebné. A pokud budete netrpělivý, klikejte můj profil, kde si aktivujete svůj e-shop + najdete tam i link na sdílení.

Napsat komentář