Síťový marketing je příležitost nejen v době coronavirové…

Covid ovlivnil mnoho obyvatel této planety a u nás v ČR nás ovlivňuje možná více než bychom si přáli. Mnoho podnikatelů muselo zavřít své provozovny, mnoho zaměstnanců musí být doma… Mnoho z nás většinu roku nadává, že má málo času na to či ono a nyní…? Nyní ho je až moc!

Využijte čas pro své koníčky, vzdělávání nebo nové podnikání. Začněte pracovat na tom, co dlouho odkládáte a hlavně využijte změny, která nastala!

Ať už potřebujete doplnit příjmy nebo hledáte novou příležitost, Essens tu je pro vás 24/7/365. 🙂

Výhody podnikání v síťovém marketingu

Právě nyní jsou patrné výhody podnikání v síťovém marketingu více než jindy. Proč? Omezení volného pohybu podnikatelům v síťovém marketingu až tak moc nevadí, protože často pracují doma. Jediné co odpadá jsou osobní schůzky, které mohou pohodlně nahradit různými aplikacemi pro videohovory. To ostatně mnoho z nás dělá nejen v době omezeného pohybu, protože je to rychlé a efektivní.

Lidé nakupují i v případě omezeného pohybu a ještě raději nakupují on-line. U Essens můžete nakupovat jen pro sebe nebo sdílet produkty a vydělávat, vše on-line. Firma Essens za vás objednávky vyřídí.

Ti co rádi sdílí pozitivní zkušenosti a propojují lidi, mohou i vydělat. Stačí registrovat do klubu Essens nové obchodníky, ale i spotřebitele, kteří si budou nakupovat za členské ceny.

Využijte síťový marketing ve svůj prospěch

Výhodou síťového marketingu je, že pracujete dle potřeb. Máte nyní mnoho času? Rozjeďte to a získejte pravidelný pasivní příjem, který poroste. Získáte příjem, který vás nepotřebuje každý den, protože lidé nakupují i bez vaší asistence. Díky nákupům vytváříte firmě Essens obraty a ona se vám za to odmění!

Přiveďte do Essens nadšené nakupující a schopné obchodníky… Za to od Essens dostanete pravidelné provize z obratu, a to i přesto, že nic dalšího neuděláte. Stačí, když vaše síť spotřebitelů a distributorů funguje.

V běžné práci i podnikání musíte být většinou fyzicky přítomni. U Essens jste podporou pro své členy sítě, což lze dělat odkudkoliv a kdykoliv. To je právě úžasné na spolupráci s firmami síťového marketingu a v této době coronavirové to je o to více zajímavé.

Vydělávejte každý den z domova nebo z dovolené

Krásná představa, co myslíte? U Essens je to skutečně možné. Přiveďte schopné obchodníky nebo jen nadšené nakupující a dostanete z každého nákupu provizi. Čím více nákupů, tím více peněz. Je to jednoduché!

Lze dělat i k práci nebo jinému podnikání. Nespornou výhodou je, že Essens můžete dělat nejen v době coronavirové a vydělávat opravdu každý den, a to i během dovolené!

Je to úžasné? Ano, je to úžasné! A vy toho můžete být součástí, stačí něco dělat… Prvním krokem je registrace zde, id sponzora 10000437. Více informací vždy zasílám do e-mail schránky co nejdříve po registraci.

Napsat komentář