Tajemství úspěchu ukryto ve vzorníku…

…Jediné tajemství úspěchu u Essens je šířit vzorník mezi lidi. Šířit zkušenosti s produkty mezi lidi a hlavně, používat Essens. Kdo používá parfémy Essens, často se setká s tím, že se lidé zeptají, jaký parfém používá. V tu dobu přichází půjčení vzorníků… A tak pořád dokola.

Essens není jen o prodeji. Říkám všem svým odběratelům o možnosti registrace, která umožňuje nakupovat s výraznou slevou. Výdělek s Essens je pro každého, kdo chce. Úspěch s Essens je pro každého, kdo chce a věří ve svůj úspěch.

Ať to je jak chce, registrace do klubu Essens se vyplatí každému.

Tajemství vzorníku Essens

Včera jsem půjčil kamarádce vzorník, který vzala do práce. Asi po týdnu mně ho vrátila se seznamem parfémů, které chce objednat, bylo jich celkem 16!

Co to pro mě nebo vás znamená, když budete takto šířit vzorník? Když budete nakupovat se svými přáteli každý měsíc, znamená to výdělek na jednom parfému 170 Kč.

16 parfémů znamená, že 2 máte úplně zadarmo! Pojďte se mnou počítat.

14×170 Kč = 2 380 Kč

2×510 Kč (prodané parfémy zdarma) = 1 020 Kč

Tj. čistý výdělek pro vás je celkem 3 400 Kč. A to už je fajn, co myslíte?

…Tím to nekončí! Za každý produkt máte body. Za tuto objednávku celkem 154 bodů, čím více bodů, tím větší provize, které lze další měsíc využít jako slevu na nákup a zvýšit tak svůj výdělek.!

A když budete tento postup opakovat a opakovat, dostanete se na tisíce bodů, které znamenají provize v desetitisících, tj. už nemusíte chodit, do práce, když nechcete. 🙂

Registrujte se on-line, zdarma a bez závazku kliknutím na tento odkaz.