Úžasné možnosti s Essens i v roce 2023

Prvně všem návštěvníkům mé stránky a příznivcům české značky Essens přeji úspěšný rok 2023! Věřím, že i v roce 2023 nás čeká mnoho zajímavých novinek u Essens, a to nejen v produktové oblasti. A co se aktuálně u Essens děje? Co od Essens můžete získat?

Stálice v oblasti odměňování:

  • Provize dle marketingového plánu, kterých můžete dosáhnout již po prvním měsíci spolupráce. K výplatě provizí na účet budete potřebovat živnostenské oprávnění. Ale pokud tyto provize využijete jako slevu na nákup, tak si živnosťák zakládat nemusíte. Uvidíte však, že při aktivní práci budou provize tak zajímavé, že si je budete chtít nechat vyplatit na účet. A víte o tom, že za Essens provize si můžete u Essens koupit i dovolenou?
  • Auto program – získejte za splnění kvalifikace auto již za 1 Kč měsíčně.
  • Zážitková dovolená v Turecku za splnění kvalifikace.
  • Vzdělání na akcích Essens a v ESSENS TV.
  • Cashback za každou objednávku nad 50 bodů, což jsou cca 2000 Kč. Cashback využijete jako slevu na své další objednávky.
  • Essens Premium Club – zakoupením členství získáte přístup na každoroční akci KickOff, ale hlavně přístup ke všem speciálním akcím Essens (Black Friday, speciální ceny po určitou dobu atd.). Být členem Essens Premium se vyplatí a stojí to pár set korun.

A pamatujte, že u Essens najdete oblíbené parfémy, ale i mnoho produktů pro zdravý životní styl. Aktuálně lidé hledají možnosti očisty organismu a hubnutí. Na to vše u nás najdete skvělé produkty!

Tak na co čekat? Klikněte, registrujte se a vytvořte svoji první objednávku.

Bonus za registrace s první objednávkou nad 50 bodů po celý rok!

A tím to nekončí… Auto, dovolená, krásné provize z obratu skupiny. Plus jako bonus a motivace pro registrování nových členů klubu Essens získáte 250 Kč za každou registraci s objednávkou nad 50 bodů. Registrujte 10 nových zákazníků, kteří si nakoupí alespoň za 50 bodů a hned máte na svůj nákup 2 500 Kč! A to se vyplatí! 🙂

Stovky kvalitních produktů pro krásu i zdravý životní styl

U Essens najdete stovky produktů vysoké kvality za super ceny. Parfémy Essens standardní edice jen za 410 Kč + cashback! Ale i luxusní řady parfémů, které jsou podobné drahým značkovým vůním jako např. Tom Ford a mnoho dalších!

Ale tím to nekončí. U Essens najdete úžasnou kosmetiku Colostrum, pečující kosmetiku Aloe Vera. Dekorativní kosmetika navržena Pavlem Kortanem, kterou jste mohli vidět i v pořadu Česká Miss Essens zůstává v nabídce, za což je mnoho žen jistě rádo! A aby toho nebylo málo Keto dieta Essens, CBD od Essens, doplňky stravy Colostrum a Aloe Vera.

Tak se pojďte registrovat a zkoušet co vše u Essens najdete pro sebe a svoji rodinu. 🙂

Ještě jednou všem přeji krásný a úspěšný rok 2023!