25% sleva na produkt, který vás nakopne!

Essens, to už dávno nejsou jen parfémy a základní kosmetika. Česká společnost Essens se rozvíjí do jiných zemí, ale hlavně roste díky aktivní práci svých členů. A díky tomu si může dovolit vývoj zajímavých produktů. Jedním z nich je Essens Lift up a Essens Chill out. Pouze do konce měsíce je můžete vyzkoušet za cenu o 25% nižší.

Essens Lift up a Essens Chill out za pár kaček

Potřebujete nakopnout? Potřebujete více energie? Pak vyzkoušejte Essens Lift Up. Energizující ovocný gel, který dodá energii na celý den. Právě se chystám objednat měsíční balení o 25% levněji, protože Lift up mě opravdu vždy nakopne. Ideální po ránu nebo dopoledne.

Essens lift up je pro neregistrované členy za 1 680 Kč na měsíc. Nyní do konce měsíce ho můžete mít ihned po registraci jen za 840 Kč!!!

A co Essens Chill out? Ten vás naopak uklidní. Máte problém s usínáním? Trápí vás stres a problémy? Můžete si dát meduňkový čaj nebo Essens Chill out. Lahodný ovocný gel, který vás uklidní a pomůže vám nastartovat klidný a kvalitní spánek.

NutriEssens můžete vyzkoušet ihned

Výše uvedené produkty z řady NutriEssens vám budou chutnat a hlavně vám pomohou. Osobně jsem vyzkoušel 7 denní balení pro nakopnutí organismu a byl jsem nadšený. Essens lift up mě dodal v jarních dnech energii, kterou jsem potřeboval. A s blížícím se podzimem tento produkt oceníte určitě i vy.

Bojíte se, že vám nebude chutnat? Milujete pomeranče a ovoce? Pak vám chutnat určitě bude. Já si ho dávám místo dopolední svačiny. 🙂

A jestli se opravdu bojíte, tak vyzkoušejte 7 denní balení, které můžete také objednávat se slevou 25%, a to jen za 215 Kč!

REGISTRACE A VÝHODNÁ OBJEDNÁVKA ZDE ON-LINE

ID SPONZORA PIŠTE 10000437

Napsat komentář