Buďte unikátní s Essens Unique!

Parfémy Essens používám každý den, a proto jsem rád, že se firma Essens rozhodla přidat do svého portfolia novinky. Unique nejsou novinkou roku, protože v nabídce Essens již chvíli jsou, ale… Už jste je vyzkoušeli?

Essens Unique

Úžasné parfémy Essens Unique pro muže i ženy v ještě úžasnějších flakónech! Flakóny Essens Unique jsou designově velmi zajímavé a jejich dřevěné víčko vás dostane! Název řady Essens Unique nevznikl jen tak. Essens na trh přineslo krásné vůně, ale bylo potřeba doplnit nabídku o vizuálně zajímavější parfémy, které budou vhodné jako dárek. A protože se Vánoce blíží, je třeba připomenou řadu Unique.

Darujte krásný parfém v ještě krásnějším obalu

Essens na trh dodává pomocí síťového marketingu od roku 2011 parfémy a kosmetiku. Na začátku byla základní řada parfémů, která se neustále rozšiřovala. S růstem a úspěchem však firma Essens přichází i s dalšími produkty, např. Essens home atd.

Klasická řada parfémů je zahalena v příjemném flakónu, který je pěkný, ale nenadchne. Řada Essens Unique není o mnoho dražší, vůně jsou exkluzivní a obal také. Darujte letos pod stromeček výjimečné parfémy Essens Unique

Essens Vánoční inspirace

U Essens najdete dárek pro každého. Ať už se jedná o exkluzivní parfémy Essens Niche nebo Unique parfémy zabalené v designově zajímavém flakónu. A pokud preferujete jistotu, tak je tu široká nabídka parfémů z klasické edice.

Vánoce s Essens jsou voňavé, ale i pro milovníky zdravého životního stylu najdete u firmy mnoho produktů.

Registrujte se do klubu Essens a nakupujte vše levněji. Essens vám vše brzy pošle a za ještě lepší cenu než v mém e-shopu. Registrace on-line, zdarma a bez závazků zde. ID sponzora pište 10000437.

Napsat komentář