Darujte luxus, darujte Essens Niche

Essens Niche parfémy slaví 3 roky své existence a za tu dobu je objevilo mnoho žen i mužů. Mnoho z nás okouzlil flakón, který však ukrývá něco více… A to okouzlující vůně, které vydrží nejen dlouho vonět, ale doslova vás nadchnou!

Essens Niche – objevte dokonalost v parfému

Před Vánocemi 2017 byly představeny dva zcela exkluzivní luxusní parfémy niche, které se zcela vymykají standardní nabídce. Jde o absolutní vrchol parfémářského umění, v němž se snoubí mnohaletá tradice, mistrný proces výroby, nejvzácnější ingredience, luxusní flakóny, neobyčejná až umělecká kompozice a samozřejmě překvapivě dlouhá výdrž. ESSENS Niche Perfume reprezentuje pět unisex parfémů v elegantních flakónech o objemu 100 ml odhalující opojnou vůni, která za sebou zanechává hlubokou intenzivní stopu. 

Niche Divine Green vede u žen

U žen z mého okolí vede jednoznačně zelená varianta Essens Niche parfému.

ESSENS Niche Perfume vás pohltí. Je to posedlost, vášeň… Je to tajemství ukryté ve spojení tradičního řemesla a ušlechtilých přírodních ingrediencí. Je to maximální důraz na dokonalou souhru a vyváženost jedinečných vůní.

Staňte se výjimečnými, naslouchejte vlastním smyslům a prožijte nezapomenutelné okamžiky, protože parfémy niche vás provedou světem magie a kouzel, otevřou svět vzpomínek a unesou vás na vonném oblaku vlastní fantazie..

Svěží a sofistikovaný unisex parfém v sobě nese prvky afrického kontinentu, a především jeho nespoutané přírody. Vůni uvádí tóny bergamotu s citronem, které jsou spolu s dřevitými, květinovými i ovocnými tóny podtrženy smyslným pižmem a ambrou. Výsledná okouzlující vůně podtrhuje výjimečnost svého nositele a zanechává za sebou nezaměnitelnou strhující stopu.

Hlava: bergamot, citron, pomeranč, karamel Srdce: cedrové dřevo, vetivér, květinové a ovocné tón Základ: dřevité tóny, pižmo, ambr

Niche Brown Graphite

A u pánů vede hnědý a oblíbený je i modrý. Já osobně doporučuji registrovat se do klubu Essens a objednat vzorky. Samozřejmě si můžete objednat i bez registrace. 🙂 Ale upozorňuji, že registrací zrovna na těchto parfémech ušetříte dost peněz. 🙂

Vysoce elegantní a noblesní parfém v sobě propojuje tóny bergamotu, anýzu a ve spojení s ambrou obklopenou dřevitými tóny santalu, šáchoru a vanilky tvoří dlouhotrvající sofistikovanou vůni. V celé své síle odhaluje krásnou opojnou vůni, ve které se ukrývá tajemná smyslnost.

Hlava: bergamot, růžový pepř, anýz
Srdce: šáchor, ambra, bob tonka, kmín
Základ: vanilka, santalové dřevo, pačule, pižmo