Essens antivirální mix do každé rodiny!

Vědecký tým vytváří skvělé doplňky stravy, které pomáhají s řešením různých problémů. Základem antivirálního mixu je unikátní prémiový doplněk stravy Essens Monolaurin a Essens Lactoferrin.

Essens Monolaurin

Co je to Monolaurin?

Čistý lipidový extrakt, který se přirozeně vyskytuje v kokosovém oleji, ale je zastoupen i v mateřském mléce. Pro své přínosné vlastnosti na imunitní systém byl předmětem mnoha vědeckých výzkumů.  

Čím je ESSENS Monolaurin Premium jedinečný?

Doplněk stravy byl vyroben na základě jedinečné technologie zpracování, která zajišťuje lepší absorpci látky do organismu. V těle tak dochází k maximální účinnosti. Ojedinělý způsob formy monolaurinu je chráněn tzv. malým patentem, Užitným vzorem č. 33 526, registrovaným na Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky ze dne 3. 9. 2019.

Vitamin A má pozitivní vliv na imunitní systém, rovněž zajišťuje správný růst, vývoj, kvalitu a funkčnost sliznic, kostí a krvetvorby. 

ESSENS Monolaurin Premium i díky vitaminu A:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému a sliznic
  • kombinace aktivních složek napomáhá k obranyschopnosti organismu 
  • podporuje zdravou rovnováhu střevních bakterií

ESSENS MONOLAURIN PREMIUM – 60 KAPSLÍ za 560 Kč ihned po kliknutí a registraci. 🙂

ESSENS ANTI-V MIX – doplňky stravy
VĚDĚCKÁ RADA ESSENS DOPORUČUJE ESSENS ANTI-V MIX

Je racionální podávat kombinaci více doplňků stravy ESSENS, jejichž účinnost se vzájemně podporuje a násobí a každý z produktů zasahuje v organismu na určitém místě.

Obsah a doporučené dávkování:

  • ESSENS Monolaurin Premium – 60 kapslí  – 1 kapsle 2x denně (ráno a večer)
  • ESSENS Lactoferrin – 30 tablet – 1 tableta 3x denně (ráno, v poledne, večer)
  • ESSENS Clea’NS – 30 tablet – 1 tableta 1x denně (ráno)
  • ESSENS Flow’EN – 30 tablet – 2 tablety 1x denně (večer)
  • Doplňky stravy zapijte dostatečným množstvím tekutin. 

Složení:

ESSENS Monolaurin Premium: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamin A (retinol acetát), plnivo (sorbitol), regulátor kyselosti (kyselina aminooctová, kyselina mléčná, mléčnan vápenatý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý).

ESSENS Lactoferrin: extrakt z plodu višně (Prunus cerasus L.), bramborový škrob, Lactoferrin GX85 (z bovinního mléka), stearan horečnatý (protispékavá látka), selen (seleničitan sodný pentahydrát), jodid draselný, jod, potah tablety: hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylpyrrolidon, polyvinylalkohol, talek, oxidy a hydroxidy železa).

ESSENS Clea’NS: plnidlo (celulóza), extrakt kůry šácholanu lékařského, proteolytické enzymy, bramborový škrob, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (horečnaté soli mastných kyselin), extrakt plodů černého pepře, vitamin A.

ESSENS Flow’EN: semeno jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum Seeds extract), Natrium-askorbát, plod pepřovníku černého (Piper nigrum fruit extract), stabilizátory (kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, mastek, PVP), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).

Registrujte se a nakupte po registraci s výraznou slevou!