Essens vitamin komplex pro děti

U české společnosti síťového marketingu najdete mnoho produktů pro podporu imunity a zdravého životního stylu obecně. A pokud vám chybělo něco pro děti, tak již pár měsíců máme Essens Syrup pro děti a nyní i vitamínové kapsičky, které jsou velmi lahodné a můžete je dětem přibalit k svačině.

Essens vitamin z řady NutriEssens

Slaďoučké vitaminové kapsičky od Nutriessens jsou ideální svačinkou nejen do školy.
Speciální receptura přispívá k podpoře imunitního systému dětí a je ideálním doplňkem zdravého životního stylu.

Doplněk stravy ve formě lahodného ovocného gelu s příchutí tropického ovoce obsahuje extrakt kurkuminu, extrakt aceroly, směs vitaminů B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12 a díky koncentrátům ovocných šťáv i vitaminy A, E a C. Bez lepku, laktózy a vhodný i pro vegany. 

Ideální pro děti od 3 do 15 let věku.

Essens sirup pro děti

Mezi další produkty pro děti u Essens patří Essens syrup, který je velmi chutný a děti si ho určitě zamilují.

Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí lesních plodů, s extraktem z aceroly lysé a modřínu opadavého pomáhá udržet normální funkci dětského imunitního systému. Sirup je ideální pro děti od 3 let věku. Obsahuje vysoký obsah vlákniny.

ESSENS SYRUP byl účelově navržen tak, aby prostřednictvím přírodních složek dodal dětskému tělu potřebné látky pro jeho správnou funkci. Speciální receptura je obohacena o účinné rostlinné výtažky, které mají široké využití ve farmacii i potravinářství.

Lahodný sirup je výsledkem práce členů ESSENS Vědecké rady a jejich vize vytvořit účinné produkty, které budou snadno aplikovatelné i pro děti. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Sirup neobsahuje syntetická barviva, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Základním nosičem sirupu jsou FOS – fruktooligosacharidy. Ty plní nejen funkci sladidla, ale jsou především významným prebiotikem. Tzn., že slouží jako zdroj energie pro prospěšné střevní bakterie, podporují vstřebávání živin do organismu, zlepšují stav střevní tkáně a její odolnost vůči infekci.

ESSENS SYRUP IMMUNITY FOR KIDS:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k tvorbě kolagenu
  • přispívá ke snížení míry únavy i vyčerpání
  • podporuje obranyschopnost organismu

Acerola je keř nebo strom známý také jako tropická višeň a patří mezi nejbohatší zdroje vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k tvorbě kolagenu.

Patentovaná látka ResistAid® je 100% čistý extrakt přírodních látek z modřínu opadavého, který má velmi silný vliv na imunitu díky zvláštnímu cukru ARABINOGALACTANU (kombinace L-arabinózy a D-galaktózy). ResistAid® je unikátní sám o sobě a navíc je zpracován unikátní technologií výroby, která je chráněna patenty US 5756098 a EP 86680. Výsledkem je 100% čistý aktivní extrakt z modřínu, bohatý na cenné fenolické a arabinogalaktanové sloučeniny. Patentovaná látka ResistAid® má klinicky potvrzené účinky na zvyšování odolnosti organismu.

Doporučené dávkování: 10 ml sirupu denně. Doporučené ředění 1:5. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění pro užívání: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Essens Syrup a NutriEssens se slevou

Potravinové doplňky pro dospělé i děti patří mezi produkty, které podpoří naši imunitu a nejen to, ale nepatří mezi produkty nejlevnější. A jestli si je chcete nakupovat se slevou minimálně 30%, tak se registrujte do klubu Essens, id sponzor 10000437.