Krásná pleť díky kosmetice z kolostra

Objevte kouzlo 100% přírodních krémů a dalších kosmetických produktů Essens colostrum. Pouze dnes, 7. 7. 2020, sleva 30% pro členy klubu Essens!

Staňte se členem klubu Essens ihned, stačí vyplnit registrační formulář.

Vaše pleť si zaslouží přírodní kvalitu Essens colostrum

U Essens kosmetiky z kolostra najdete vše co potřebujete. Pleťové mýdlo, které vyčistí pleť, tonikum nebo micelární vodu pro dočištění, sérum pro vyhlazení vrásek a na to krém proti vráskám. A jestli potřebujete spíše hydratační krémy, najdete je dnes s 30% slevou v e-shopu také!

Potřebujete vše bez parfemace? Nevadí! 🙂

Anti Aging sérum Colostrum+ parfémované

Objem: 30 ml

Obličejové sérum obsahuje přírodní látku Colostrum a kyselinou hyaluronovou. Pokožka je po nanesení séra měkčí a získává přirozený vzhled. Pleťové sérum se nanáší na očištěnou pleť a opatrně se rozetře. Doporučujeme jej použít pod denní a noční krém, aby se znásobila účinnost boje proti vráskám. Následně je možné nanést i make-up.

Nová séra jsou vhodná pro všechny typy pleti a všechny věkové skupiny, nejvyšší benefity však nabízí věkové skupině 30+.
Neobsahují parabeny a oproti původní receptuře byl navýšen obsah přírodní látky Colostrum, což vede k zesílení pozitivních účinků, mezi něž patří:
– vliv růstových faktorů – pozitivně působí na regeneraci buněk pokožky
– antibakteriální a protizánětlivé účinky lactoferrinu a laktoperoxidázy – zabraňují zánětlivým onemocněním a podráždění kůže
– pozitivní účinky fosfolipidů (tuků a organických kyselin), které umožňují zejména snazší průnik účinných látek svrchní vrstvou pokožky a následnou tvorbu lipidického filmu (tenká vrstva výrazně zpomalující odpařování vody z pokožky)

Sérum dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je známá svými prospěšnými vlastnostmi, především zvyšováním obsahu vody v pleti, díky níž udržuje pokožku hebkou a hladkou. Ve složení nechybí ani makadamiový olej, který působí jako silný antioxidant a zabraňuje poškození buněčných membrán. Antioxidační vlastnosti má také čajovník čínský, jehož výtažky z listů jsou také součástí složení.

Použití:
Liftingové sérum nanášejte na očištěnou pleť obličeje. Díky praktické dávkovací pumpičce je zajištěno hygienické dávkování a zabránění kontaminace séra při manipulaci. Ideální je použití pod denní a noční krém, znásobí se tak účinnost boje proti vráskám. Následně je možné nanést i make-up.

JEDNÁ SE O PŘÍRODNÍ KOSMETIKU.

Objednávejte i bez registrace

Registrace není pro vás? Klikněte a nakupujte přes Essens e-shop pro neregistrované členy. Pokud si produkty Essens oblíbíte, můžete se registrovat a nakupovat s výraznou slevou bez nutnosti prodeje apod. 🙂

Napsat komentář