Milujeme léto s Essens kosmetikou!

Léto se blíží a dnešní počasí nám říká, léto je tady! Milujeme léto, ale mnoho z nás v tomto čase musí pečovat o svoji pleť s ohledem na silné sluneční paprsky.

Chcete krásné opálení? Chcete zdravé opálení? A víte o tom, že u Essens ho najdete? Essens to už dávno nejsou jen parfémy…

Essens Sun Care Set

Pro zdravé opálení objednejte celý set, a to za prodejní cenu nebo za cenu, která je o mnoho procent nižší! Sleva ihned po registraci do klubu Essens, id sponzor pište 10000437.

1x Before Sun Care Tablets

1x Before Sun Care Gel

1x Sun Care SPF 30

1x Sun Care SPF 50

1x After Sun Care Milk

1x taška ESSENS Sun Care

1. Before Sun Care Tablets začněte užívat 3 dny před odjezdem na dovolenou, a to v dávkování 3x jednu tabletu po jídle. Zbývající tablety doberte v průběhu dovolené. Tablety byly vyvinuty tak, aby doplnily lidský organismus o suroviny, které vytváří hnědý pigment. Obsahují řadu aminokyselin, především L-tyrosin, který funguje jako „urychlovač“ opalování, dále obsahují řasu spirulinu, jež je bohatá na karotenoidy (červenooranžové barvivo), díky nimž vydrží pokožka déle opálená a lesklá. Karotenoidy mají zároveň pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.

2. Před aplikací opalovacího krému naneste na pokožku Before Sun Care Gel. Ten na pokožce vytvoří podklad, na kterém opalovací krém velmi dobře drží, bude se lépe roztírat a dojde tak k rovnoměrné ochraně pomocí UV filtrů. Before Sun Care Gel navíc obsahuje panthenol a thalitan, které stimulují kůži k tvorbě vitaminu D a melaninu – hnědého pigmentu.

3. 15 minut po aplikaci Before Sun Care Gel je vhodná doba k nanesení Sun Care SPF 30 či Sun Care SPF 50 na pokožku. Ochranný faktor se obvykle volí dle typu pokožky a intenzity slunečního záření, kterému bude vystavena. Obecně platí, že počet minut uvedených u vašeho fototypu se násobí počtem SPF. Výsledné číslo by mělo odpovídat počtu minut, které je možné trávit na slunci bez rizika spálení. Opalovací krémy ESSENS Sun Care obsahují účinnou ochranu proti UVA i UVB záření. Dále obsahují thalitan, který urychluje zhnědnutí kůže.

4. Večer po opalování naneste na pokožku tělové mléko After Sun Care Milk, které slouží k regeneraci pokožky, snižuje její zarudnutí a dodává ji velmi potřebnou hydrataci, čímž prodlužuje opálení.

Napsat komentář