Monolaurin během chvíle vyprodán!

O unikátní doplněk stravy byl enormní zájem a sklad je momentálně vyprodán. Monolaurin je doplněk stravy, které Essens uvedlo na trh dne 18. 3. 2020. Níže si můžete přečíst, k čemu je dobrý a věřte, že nejen nyní je to aktuální!

Nezapomeňte se registrovat ať si příště stihnete nakoupit, id sponzor 10000437.

Essens Monolaurin

Převratný doplněk stravy ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky ve vhodném poměru glyceryl laurát a lauryl sacharát a díky obsahu vitaminu A přispívá k normální funkci imunitního systému a sliznic. Kombinace aktivních složek napomáhá k obranyschopnosti organismu oslabeného vlivem virových infekcí.

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Napsat komentář