Nová řada Essens sun care

A je to tady! Po letech přináší Essens inovovanou letní kolekci pečující kosmetiky, která naši kůži chrání proti UVA, UVB záření a dodává kůži mnoho živin. Pokud nemáte rádi krémy na tělo jako já a preferujete oleje nebo vody, tak máte v této řadě z čeho vybírat!

Objednávat novou řadu Sun care můžete na webu Essens ihned po registraci se slevou 30% a více nebo bez slevy v e-shopu..

ESSENS FAMILY CREAM SPF 50+
Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ je ideální pro celou rodinu, vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje arganový extrakt Arganyl® LS 9781 a speciální UV filtry, které dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se krém dobře nanáší a vytváří na kůži rovnoměrný film, je odolný vůči vodě. Zanechává pokožku jemnou a hebkou, nepůsobí mastným dojmem.

ESSENS SUN CARE DRY OIL SPF 30 (SKLADEM JIŽ BRZY)
Suchý olej na opalování s bambuckým máslem, makadamiovým a buriti olejem a s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Olej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE UV WATER SPRAY SPF 30
UV voda na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 30. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Obsahuje aloe vera a vitamin E. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Sprej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE AFTER SUN GEL CREAM
Gelový krém po opalování s příjemným chladivým efektem. Obsahuje aloe vera, jojobový ester, tasmánský pepř a vitaminem E. Zajišťuje dokonalou hydrataci, ochranu opálené pokožky a prodloužení opálení. Díky vhodné kombinaci použitých složek se gel velmi dobře nanáší a rychle se vstřebává pokožkou. Reparuje případná poškození pokožky a připravuje ji na další den slunění. Je vhodný pro všechny typy pokožky. 

ESSENS SUN CARE+ SHIMMERING OIL SPF 20
Olej na opalování se třpytkami s ochranným faktorem SPF 20. Obsahuje řepkový, slunečnicový, sladký mandlový a hroznový olej a vitamin E. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se dobře nanáší, zanechává pokožku jemnou a hebkou. Olej je odolný vůči vodě a vhodný pro všechny typy pokožky.

ESSENS SUN CARE+ FACE CREAM SPF 50+
Pleťový krém na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ a anti-aging efektem. Obsahuje arganový extrakt, vitamin E a extrémně jemný prášek z mikronizované rýže. Speciální UV filtry dlouhodobě chrání pokožku proti UVA i UVB záření. Díky vhodné kombinaci použitých složek se krém dobře nanáší a vytváří na pleti rovnoměrný film. Vhodný i pro citlivou pokožku, odolný proti vodě. Ideální pro dlouhodobé a rovnoměrné opálení. 

ESSENS SUN CARE+ TABLETSNaboostovali jsme váš oblíbený doplněk stravy a zatraktivnili jsme jeho dávkování! 
Doplněk stravy obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru, L-tyrosin, betakaroten, spirulinu a aloe vera. Přispívá k dosažení bronzového opálení a prodlužuje jeho trvanlivost. Podílí se na ochraně kůže před UV zářením a přispívá ke zpomalení dehydratace. Doplňuje lidský organismus o látky, které vytváří hnědý pigment. Má pozitivní vliv na imunitní systém, který může být nadměrným pobytem na slunci oslabený.