Novinka Essens Keto dieta

Už jste slyšeli o keto dietě? A už jste ji někdy vyzkoušeli? Keto dieta má své příznivce i odpůrce, ale Essens se snažilo navrhnout takovou Keto dietu, která vám bude chutnat a zároveň vám pomůže shodit přebytečná kila!

Součástí Essens keto diety jsou i doplňky stravy abyste během diety dostali do těla nejen živiny, ale i dostatek vitamínů. Mnoho informací o keto dietě najdete na webu po registraci do klubu Essens.

Essens Keto on-line a se slevou ihned!

Essens Keto se skládá z několika fází. Více informací najdete přímo na webu Essens nebo níže. Ale zde uvedu hlavní důvod proč se vám vyplatí registrovat do klubu Essens. Výrazná úspora financí na vaší cestě za vysněnou váhou!

Essens Keto fáze 1 – doporučená prodejní cena 9 900 Kč, ale v případě registrace on-line a zdarma získáte cenu 7 920 Kč. K tomu 1 320 Kč cashback, který využijete na další fázi.

Essens Keto fáze 2+3 – doporučená prodejní cena 9 500 Kč, ale v případě registrace získáte cenu 7 590 Kč. Plus cashback na další nákup v hodnotě 1 290 Kč.

Svůj cashback můžete utratit za jakékoliv produkty Essens, a to hned následující měsíc. A když už budete krásně hubnout, tak možná budete chtít zkrášlit svoji pleť dekorativní kosmetikou nebo pečovat o své nitro pomocí přírodních doplňků stravy.