Pečující kosmetiku must have od Essens si zamilujete

O dekorativní řadě Essens must have, kterou používá a podporuje i Simona Krainová jste určitě už slyšeli. V řadě Essens must have však najdete i další kosmetické produkty, jako je třeba moje oblíbená růžová voda. A mezi produkty must have najdete i úžasný čistící produkt, který vám pomůže se zbavit černých teček a nejen to!

Objevte novou řadu dekorativní a pečující kosmetiky Essens must have edition, na které pracoval vizážista hvězd Pavel Kortan. Pečujte o sebe pomocí kvalitní kosmetiky Essens.

Essens must have edition

Pečujte o svou pleť a hýčkejte se. Rituál odlíčení každé ráno a večer zajistí, že vaše tvář bude odpočatá, zářivá a hydratovaná. Vyzkoušejte naše dokonalé produkty s těmi nejjemnějšími texturami a užívejte si pocit čistoty a luxusní péče každý den. 

Moje top produkty Essens must have edition

Již nějaký ten týden zkouším a testuji produkty z této řady a jsem nadšený, že i pro mě se najdou produkty, bez kterých už nemohu být! Pro ženy budou vhodné a využitelné všechny produkty této řady, ale já samozřejmě testoval to, co mohu používat…. 🙂

Čisticí gel se silikonovým kartáčkem Essens must have

Moje top novinka od Essens, kterou si zamilují všichni, kteří chtějí mít důkladně vyčištěnou pleť aniž by museli použít jakýkoliv přístroj. Jde to snadno a hlavně rychle. To nejdůležitější je, že čístící gel od Essens vám vyčistí pleť, zbaví vás černých teček apod

Více informací na webu Essens nebo na mém Instagramu! Při registraci do klubu Essens zadávejte id sponzora 10000437.

Hydratační sorbet na pleť Essens vás okouzlí nejen svoji texturou

Sorbet na pleť Essens jsem si oblíbil po prvním vyzkoušení. Jeho textura vás nadchne! A o hydrataci pleti bez mastného filmu se vám bude líbit.

Osvěžující pleťový krém sorbetové konzistence zajišťuje pleti okamžitou hydrataci. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Vitamin E, extrakt z okurky, damašská růže a kyselina hyaluronová pleť regenerují a zajišťují ji hloubkovou hydrataci.