Toužíte po dokonalé postavě?

S novým rokem si mnoho z nás dává různá předsevzetí, já raději říkám cíle. Avšak většina z nás se na cíl zaměřuje pár dní nebo týdnů, ale pak nadšení opadne. Základem všeho je správná motivace! Nikdy na svůj cíl nesmíme zapomenou…. Je jedno jestli je cílem se naučit anglicky nebo zhubnout.

Tématem dnešního příspěvku je hubnutí, protože s Essens nejen můžete vydělávat, ale i mít krásnou postavu. S Essens nejen krásně voníte, ale můžete se cítit zdravěji. Česká firma Essens na náš trh přináší mnoho zajímavých doplňků stravy, které si zaslouží vaši pozornost.

Chcete zhubnout? Slim SS vám pomůže!

Novoroční předsevzetí jsou často spojeny s hubnutím a zlepšením fyzické kondice. S fyzickou kondicí vám Slim SS od Essens nepomůže, ale s hubnutím ano! Ostatně mám to ověřené sám na sobě… 🙂

Jak jsem snížil váhu Essens Slim SS

Před několika lety jsem chodil do fitka, a to několik let. Váha však nešla dolů. Cvičil jsem několikrát týdně a rozhodně jsem to neflákal. Díky fitku jsem se cítil svěžeji, pevněji a celkově lépe, ale kila dolů nešla. Tělo bylo zpevněno, ale bříško dolů nešlo….

Pak mně jeden trenér řekl, že ač mám pocit, že moje strava je OK, tak základ je ve stravě. Poradil mně trochu radikální dietu, kterou jsem dodržoval 3 měsíce a další 3 měsíce jsem ji nedodržoval 100%. V dietě mě velmi pomohlo Slim SS od Essens. Dodalo mně energii, neměl jsem pocit hladu a díky složení určitě Slim SS pomohlo i se spalováním tuků.

Jídelníček je základ! Ale musím vám říct, že díky Slim SS mně to hubnutí šlo lépe. Z 90 kilo jsem během půl roku měl 70 a váha šla stále dolů. Jedl jsem jen zeleninu, postupně jsem začal jíst i maso. Nejedl jsem žádné přílohy a u mě to rozhodně fungovalo. U každého z nás však funguje něco jiného. Nevýhodou bylo hlavně na začátku, že jsem měl po zelenině hned hlad. Pak jsem si koupil Slim SS a ono to přešlo. Po půl roce jsem postupně začal jíst vše, ale již jsem nebyl schopen sníst porce co dříve, tj. jsem si plus mínus váhu udržel. Je to již dva roky zpátky co jsem vážil 65 kg.

Váha mě vydržela dva roky než jsem začal opět jíst pečivo a občasně i různé „prasárničky“, takže se do diety zase vrhnu. Žádný jojo efekt nebyl, nyní vážím 77 kg, ale na moji výšku už je to dost…

A taky by měl člověk myslet na pohyb, nebýt lenivý. Ostatně to já jsem.

Takže moje novoroční předsevzetí? Zahrnout do stravy více zeleniny, méně „prasáren“ a více pohybu. Už teď vím, že do jara budu mít zase svoji ideální váhu 70 kg! A když mně to nepůjde, opět sáhnu po Slim SS od Essens.

Essens Slim SS, Essens detox

Jaro se blíží. Ať už chcete zhubnout a pomoci si se Slim SS nebo udělat něco pro očistu těla díky Essens detox, registrujte se do klubu Essens. Nakoupíte tak tyto skvělé produkty levněji. Více o produktech na oficiální stránce Essens.

Registrace do klubu Essens on-line a zdarma zde, id sponsor 10000437.

Napsat komentář