Unikátní doplňky stravy s 30% slevou!

Essens Lactoferrin a Monolaurin jsou jedinečné. Vyzkoušejte je ještě dnes s 30% slevou ihned po registraci.

  • ESSENS Lactoferrin Tablets – široká aktivita a pozitivní působení na lidský organismus, antimikrobiální, antibakteriální, antivirotické a protizánětlivé účinky
  • ESSENS Lactoferrin Unguentum – intenzivní hojivá mast podporující urychlení hojení širokého spektra poranění, přispívá k hojení herpetických infekcí
  • ESSENS Monolaurin Premium – antivirotické účinky snižují riziko onemocnění virovými infekcemi

Essens Lactoferrin

Exkluzivní produktová řada ESSENS Lactoferrin vznikla na základě myšlenky PharmDr. Milana Krajíčka,  mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta, představit světu čistě přírodní produkty s tak obrovským pozitivním vlivem na lidský organismus. 

Jde o převratné produkty, který díky svým vlastnostem, ale i technologii zpracování, vysoce převyšují obdobné produkty s přídavkem Lactoferrinu. 

ESSENS LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKÁVANÝ ZÁSADNĚ Z ČERSTVÉHO BOVINNÍHO MLÉKA. Lactoferrin používaný v nejrůznějších produktech jiných společností, se zpracovává ze syrovátky – odpadního materiálu vznikajícího při mlékárenské výrobě. Avšak při srovnání s Lactoferrinem získaného z mléka, dosahuje Lactoferrin ze syrovátky maximálně 20% kvality. Samotný proces izolace z mléka u námi používaného Lactoferrinu probíhá speciálními technologickými postupy tak, aby u něj nedošlo k žádnému poškození a byly zachovány veškeré jeho výjimečné hodnoty.

Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity.

Essens Monolaurin

Revoluční doplněk stravy obsahuje účinné látky ve vhodném poměru glyceryl laurát, lauryl sacharát a vitamin A. Za jeho vývojem stojí tým Vědecké rady ESSENS složený z předních odborníků a farmaceutů působících ve svém oboru již mnoho let. Účinné látky jsou získávány z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity konzervační látky, stabilizátory či syntetická barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.  

POUZE DNES EXTRA SLEVA 30% IHNED PO REGISTRACI!