Kariéra s Essens – podnikejte s parfémy Essens

Chcete pracovat dle svého času? Chcete dělat obchod? Nebo prostě chcete podpořit značku Essens tím, že ji budete doporučovat dalším lidem? Každý den, každý člověk doporučí něco… Každý den doporučujeme filmy, hudbu, jídlo, restaurace… Za to nám nikdo neplatí, Essens však ano. Proč?

Essens výdělek, je o tom, že doporučujete parfémy a další produkty lidem, které potkáte. Ať už je potkáte na ulici, v zaměstnání nebo kdekoliv jinde. Pokud jste aktivní, tj. oslovujete lidi osobně nebo přes internet, prodáváte, registrujete, tak během chvíle vyděláváte více a více… Postupem času vyděláváte zajímavé peníze, je to na vás! Obchod je jedním z nejlépe placených oborů, protože všichni potřebují šířit své produkty a prodávat je. Někdo by řekl, že kvalita se prodá sama. Neprodá! Dnes rozhodně ne, protože bez doporučení nebo reklamy by o produkt, ač kvalitní, nikdo okem nezavadil…

Marketing a odměňování – přímý prodej, multi level marketing

A protože firmy potřebují své produkty prodávat, využívají různé distribuční kanály. Essens se rozhodlo pro distribuci pomocí mlm – multi level marketingu, dnes se používá spíše termín síťový marketing.

Essens síťový marketing

Essens pro distribuci využívá přímý prodej, který umožňuje minimalizovat cenu produktů pro konečné zákazníky. Vyrobený produkt výrobce jde přes distributora rovnou k zákazníkům, nikoliv jako v běžném prodeji, kde jsou další a další prostředníci. Mezi další výhody patří osobní kontakt se zákazníkem, důvěra mezi distributorem a zákazníkem. I proto se mnoho zákazníků nakonec registruje do klubu Essens, protože využijí výhod, které jim tento klub nabízí. Essens klub není jen pro obchodníky a lidi, kteří se chtějí živit obchodem, prodejem, marketingem, ale i pro ty, kteří chtějí odebírat se slevou.

Registrujte se do Essens a získejte parfémy levněji

Setkávám se s lidmi, kteří se registrují s cílem nakupovat levněji a pak zjistí, že se jich ostatní ptají… A oni registrují, občas něco prodají a najednou mají menší skupinu, se kterou si vytvoří pasivní příjem. I to je možné… Potkal jsem se s lidmi, kteří se pak do toho po letech, jak se říká, opřeli a nyní vydělávají velmi slušné peníze. Ať už uvažujete o registraci do klubu Essens z jakéhokoliv důvodu, tak jednoho dne to může být příležitost pro výdělek s Essens i ve Vašem případě.

Síťový marketing je legální forma distribuce produktů

Je mlm, síťový marketing legální? Ano, mlm je legální a naprosto běžný. V jednu dobu byl tento systém zneužíván pochybnými společnostmi, které mu udělali velikou reklamu, ale negativní. Ať tak či tak, vyzkoušejte a uvidíte… Co dodat? MLM je legální, mnoha lety prověřená forma odměňování a já bych řekl, že i ta nejspravedlivější… Abyste v mlm vydělali, musí mít výkon. V běžném zaměstnání to tak kolikrát není a doplácí na to ti, kteří opravdu pracují a tvoří. Výhodou výdělku s Essens je i to, že nemusíte opouštět své zaměstnání nebo podnikání. Prostě svoje aktivity rozšíříte o něco dalšího, co může být váš koníček nebo regulérní práce na částečný úvazek. Ano, je to stále práce, ač její forma je definovaná jako obchodní činnost, tj. podnikání. Ono pracovat sám na sebe, podnikat, není pro každého…

Registrace do klubu Essens se každému vyplatí.

Registrace do klubu Essens však pro každého je. Jediná podmínka je věk 16+. Proč je pro každého? Protože každý chce nakupovat se slevou. A ten kdo si chce vydělat, tak si vydělá. Mnoho lidí se nikdy nezaregistruje, protože kvůli jednomu nákupu ročně se to ani moc nevyplatí… Ač je to také diskutabilní, protože záleží na objemu objednávky. 🙂

Proč jsou Essens parfémy tak levné?

O kvalitě parfémů Essens se musíte přesvědčit na vlastní kůži! 🙂 A proč jsou tak levné. Není zde takřka žádný marketing ve formě např. celebrity, která produkt propaguje. Nejsou zde „překupníci“, tj. velkoobchody a další velkoobchody, pak maloobchody… Nejsou zde náklady spojené s ničím podobným, jako je obvyklé v běžné distribuci.

Parfémy Essnes obsahují 20% vonných esencí, jsou kvalitní! 🙂

Essens parfémy, kosmetika a doplňky stravy jsou vyráběny českou firmou Essens, která dodává na trh pomocí svých registrovaných členů klubu Essens, resp. aktivních distributorů. Parfémy Essens obsahuji 20% vonných esencí, což je více než obsahují běžné parfémy, resp. toaletní vody nabízené v parfumériích. Značkové parfémy jsou vyráběny z vonných esencí, které vyrabí různé firmy. Mezi velmi známou firmu patří Seluz, která dodává tyto esence právě firmě Essens. Avšak dodává je i firmám, které vytváří známé značkové parfémy. Parfémy Essens jsou velmi podobné značkovým a podstatně dražším vůním, toaletním vodám. Jejich výhodou je cena a kvalita, obsahují 20% vonných esencí, což běžné toaletní vody v českých parfumériích neobsahují a pokud ano, nestojí tisíc korun českých. 🙂 Nízká cena Essens parfémů, ale i ostatních produktů je ovlivněna několika faktory, které jsem zmínil v prvním odstavci. Jedná se hlavně o minimalizaci nákladů při distribuci – žádný marketing, žádní překupníci. U Essens je pouze výrobce a odběratel (v případě registrovaného člena klubu Essens). Nebo výrobce – prodejce – odběratel (v případě neregistrovaného člena Essens). Obě varianty jsou úsporné. Další úsporou jsou jednotné obaly. Zaměstnanci Essens vyřizují požadavky členů Essens, zpracovávají on-line objednávky nebo zajišťují vývoj nových exkluzivních produktů. O ostatní se postarají distributoři Nízká cena neznamená nízká kvalita. To je věřím z předchozích odstavců jasné. Avšak, abyste pochopili, musíte znát nebo vyzkoušet. 🙂 Stačí kliknout, objednat a udělat si obrázek….