Jak dosáhnout pasivního příjmu s Essens do 3 měsíců

O pasivním příjmu jsem psal nedávno. Cílem textu je vám ukázat, že dosáhnout pasivního příjmu není nereálné, naopak! Může to jít i velmi rychle, třeba během 3 měsíců. Pravdou je, že záleží na vaší aktivitě a i možnostech, které máte v oblasti vlastních kontaktů. V době internetu však není problém ani to, kontakty můžete získávat různě. Není nutné využívat pouze své aktuální kontakty, ale je možnost najít nové. Najít takové kontakty, které ocení nákupy se slevou je v době internetu mnohem jednodušší, ale bez práce to nepůjde. ?

50 000 Kč pasivní příjem s Essens do 3 měsíců

Chci vám ukázat, jak můžete dosáhnout zajímavý provizí z obratu vlastní maloobchodní struktury, a to již do 3 měsíců. Nastavte si cíl, který je reálný. Pracujte na splnění dílčích cílů, abyste dosáhli konečného cíle.

50 000 Kč vlastním prodejem

Kouzlo síťového marketingu je v duplikaci. Já nakupuji, vy nakupujete a všichni z toho máme odměny. Vlastním prodejem bychom museli prodat celkem 500 parfémů Essens každý měsíc. Je to reálné? Možné to je, ale… Mnoho lidí nechce aktivně prodávat, ale přesto chce vydělávat. I proto je síťový marketing zaměřen na nákupy se slevou, které mohou využít i naši přátelé a další lidé. My za doporučení nových nakupujících máme odměnu v podobě provizí z obratu skupiny. A to se pak „prodává“ lépe. Registrovaní nakupující mohou nakupovat pohodlně on-line a ušetřit každým nákupem desítky procent! Výhra pro všechny!

50 000 Kč za Essens parfémy díky obratům skupiny

Essens není pyramida. Essens je společnost síťového marketingu. Každý člen pro výplatu provizí musí mít vlastní menší obrat (2 parfémy). Avšak dle mých zkušeností, většina členů nakupuje nejen parfémy.

Každý produkt má bodovou hodnotu. Body jsou přepočítávány na peníze, které může každý člen jednou měsíčně využít jako slevu na vlastní nákupy nebo si je nechat poslat na svůj účet. K tomu už je však potřeba živnostenské oprávnění, které dnes zařídíte během jednoho dne.

A jak během 3 měsíců vybudovat pasivní příjem 50 000 Kč měsíčně?

Ukažme si to měsíc po měsíci, tj. prakticky. Věřím, že to bude přehlednější.

1. měsíc spolupráce s Essens parfémy a kosmetikou

První měsíc je náročný hlavně pro člověka, který Essens nezná a musí vše vyzkoušet. Základem prvního měsíce by mělo být seznámit se s produkty. Nováček, který to s Essens myslí vážně objedná alespoň 2 vzorniky, 1 bestseller set (obsahuje to nejoblíbenější od Essens), katalogy, oblíbené parfémy.
Nováček v Essens používá parfémy a kosmetiku, hledá si to nejlepší pro sebe. Každý člen si najde svoji TOP vůni. Již v prvním měsíci informuje své okolí o parfémech Essens, a to způsobem, který je pro nového člena příjemný. Někdo sdílí příspěvky na sociálních sítích, někdo vezme vzorník do práce atd. Možností je mnoho. Cílem je seznámit co nejvíce lidí s tím, že jsem začal dělat Essens. Každého informuji o možnosti nákupu se slevou!

V prvním měsíci registrace se nováček seznámí s parfémy Essens a hned následně seznamuje s parfémy i okolí. Informuje nejen o parfémech, ale i o kosmetice a doplňcích stravy. Informuje své okolí různými způsoby, které jsou pro nového člena přirozené. V první měsíci si také určí strategie práce a cíle. Cíl nováčka v tomto příkladu je 50 000 Kč měsíční pasivní příjem do 3 měsíců.

Když chci něčeho dosáhnout, musím vědět jak a co k tomu bude potřeba. Výše zmíněnou cifru vyděláte za cca 10 000 bodů, ale jak jich dosáhnout? Kolik bodů budu schopen tvořit já a kolik ostatní? Já budu schopen tvořit 200 bodů (to je osobní spotřeba a prodej, cca 20 parfémů). Ostatní budou schopni v průměru tvořit obrat 100 bodů. Co to znamená? Že budu potřebovat vybudovat síť o cca 100 spokojených odběratelech. Proč spokojených? Jedině spokojení lidé šíří dobré jméno firmy a registrovaní členové musí být spokojeni nejen s produkty, ale i se svým sponzorem Essens.

Cíle jsou naplánovány, zbývá naplánovat, jak jich dosáhnout. Základ je šířit své dobré jméno ve spojitosti s parfémy Essens.

2. měsíc spolupráce s Essens parfémy a kosmetikou

V druhém měsíci nováček zaregistruje celkem 30 osob, kterým vysvětlí vše důležité pro podnikání s Essens. Z 30 osob chce celkem 20 nakupovat se slevou a zbytek chce i vydělávat. Těmto lidem se sponzor věnuje, vysvětluje a pomáhá jim nastavit své cíle ve spolupráci s Essens.

V tomto měsíci bude mít nováček celkem 30 osob, z toho 10 s cílem vydělávat. Všichni vytvoří svoje první objednávky. První objednávka vzorník, katalogy atd. Druhá objednávka vlastní produkty. Průměrný obrat na osobu bude jen 70 bodů. Vlastní obrat bude 400 bodů.

Obrat v druhém měsíci celkem 2 500 bodů, tj. provize cca 5 500 Kč.

3. měsíc spolupráce s Essens parfémy a kosmetikou

Třetí měsíc se nováček soustředí na prodej i registrace. Opět se mu povede zaregistrovat větší počet osob, tentokrát i díky internetu. Zaregistruje celkem 40 nováčků, z toho celkem 15 má za cíl vydělávat peníze a ostatní chtějí jen nakupovat se slevou.

Nováčci z předchozího měsíce také registrují, ne tak úspěšně jako nováček z příkladu, ale přesto… Registrují. Nováčci z druhého měsíce zaregistrovali dohromady celkem 60 nováčků, tj. průměrně každý 2.

Ve 3 měsíci má nováček maloobchodní síť čítající celkem 130 členů (z toho 70 registroval sám nováček). Průměrný obrat na osobu díky aktivní práci členů sítě byl 100 a vlastní obrat byl 100 bodů.

Nováček dosáhl celkem 13 100 bodů, tj. dostane další měsíc na provizích více jak 50 000 Kč. Nepotřeboval k tomu síť o stovkách lidí, stačilo vybudovat komunitu aktivních distributorů a spotřebitelů, kteří nakupují produkty pro sebe a svoji rodinu. Zlomek z těchto členů prodává a registruje další členy. I přes relativně malou skupinu je schopen vytvořit obrat přes 50 000 Kč, a to může i nadále pracovat na růstu své sítě a sítí svých nováčků. Může také zvyšovat své osobní obraty a vydělávat stále více.

Je to těžké? Ano, bez práce to nejde. Můžete toho dosáhnout za měsíc nebo za roky, na tom nezáleží. Důležité je začít na tom makat! ? Přeji mnoho úspěchů a jestli chcete začít hned, registrujte se do klubu Essens on-line a zdarma, rád vám budu nápomocen při cestě k úspěchu.

 

Napsat komentář