Nepotřebuji TianDe, protože mám Essens.

O jiné společnosti síťového marketingu jsem na svém webu ještě nepsal a ani z toho nechci dělat pravidlo, ale členové TianDe jsou velmi aktivní a rád bych tímto napsal, že TianDe nyní nepotřebuji….

Tiande nepotřebuji, protože Essens mně dává vše co potřebuji.

TianDe je síťovou společností jako Essens. Dle informací, které mám jsem pochopil, že centrum vzniku TianDe je v Rusku, což mě popravdě na počátku této firmy v ČR dost odrazovalo. Nechci psát, že s Ruskou firmou bych nespolupracoval, ale na počátku vstupu firmy na trh to pro mě bylo mínus, ani nevím proč.

TianDe má základ v doplňcích stravy, které jsou přírodní. Na internetu najdete pochvalné recenze, ale i naopak, jako je to u všeho. I Essens se to týká. Mnoho lidí si najde svoje oblíbené parfémy Essens, ale někteří mají špatnou zkušenost a už o firmě nechtějí ani slyšet. Zřejmě špatný výběr vůně, protože parfémy Essens jsou kvalitní, trvanlivé a milujeme je. 🙂

TianDe už dávno není jen o doplňcích stravy, ale jak sleduji na Facebook, tak i o parfémech a kosmetice. Podobně se rozrůstá i Essens, které již dávno není jen o parfémech, ale třeba právě i o zdravém životním stylu a doplňcích stravy. Avšak Essens parfémy jsou stále top, co u firmy je, alespoň co se týká oblíbenosti od uživatelů. Ač Essens přináší na trh skvělé doplňky stravy i kosmetiku, tak když se řekne Essens, každého napadne parfém. Tedy skoro každého.

Členové TianDe už nepotřebují drogerii ani lékarnu

Cituji příspěvky nadšených členek různých sítí TianDe. Ano, věřím. Na druhou stranu. Já miluji Essens, prodávám Essens, registruji nové členy a nadšené nakupující do Essens. Jenže mám rád i jiné produkty, které Essens nevyrábí. Již brzy bude na trhu novinka od Essens, micelární voda, na kterou se opravdu těším. Ale doposud moje oblíbená micelární voda je od značky Avene a mám obavu, že bude i stále. Třeba mě Essens překvapí a opravdu už budu nakupovat jen Essens parfémy, Essens kosmetiku a Essens doplňky stravy.

Je krásné milovat svoji firmu, která mě umožňuje vydělávat peníze. Je krásné tuto myšlenku šířit dál… Fandím aktivním distributorům všech síťových společností. U každé takové společnosti najdeme top produkty a slabší produkty… I proto se mnoho lidí registruje do různých společností, nakupují pro sebe své oblíbené produkty se slevou. Mnoho lidí nepotřebuje s těmito společnostmi vydělávat peníze, a i o tom to je. 🙂

TianDe nebo Essens

Za mě rozhodně Essens, protože se jedná o společnost z ČR, která roste do světa. Mohu snadno a on-line registrovat nové členy (spotřebitele i distributory) po celém světě. Nemusím jezdit na školení apod., jako je u některých společností skoro povinností. Za mě má Essens i klad v ceně a kvalitě. Firma se snaží přinášet na trh mnoho kvalitních produktů, jejichž cenu udržuje v přijatelných hodnotách.

Vánoce s Essens nebo TianDe

A co třeba s několika firmami síťového marketingu. Znám několik distributorů TianDe, kterým Essens nešlo a naopak. Já tvrdím, že každá společnost, která vám sedne vám půjde. Základ je mít nadšení pro produkt a systém výdělku. Vidět, že moje nákupy a dalších lidí nákupy mně mohou vytvořit pasivní příjem, což je úžasné. I u Essens můžete vydělávat desetitisíce měsíčně, a třeba ještě více. Záleží jen na kvalitě vaší odběratelské základny kterou vytvoříte. Vánoce jsou ideálním dobou pro rychlý start.

Vánoční dárky od Essens nebo TianDe jistě potěší vaše blízké. Krásné Vánoce všem a hlavně nezapomeňte, že mohou být nejen krásným pohodovým časem, ale i velkou příležitostí pro pohodový život. 🙂

Do TianDe vás nezaregistruji, ale u Essens se můžete registrovat zde, id sponzora pište 10000437.

Napsat komentář