Jak na pasivní příjem s Essens

Pasivní příjem se nejen na internetu řeší již nějaký pátek, ale co je to vlastně pasivní příjem? A jak ho můžeme dosáhnout?

Pasivní příjem

Pasivní příjem může být realita pro ty, kteří např. pronajímají nemovitosti nebo vlastní nějaká autorská práva. Tento druh příjmu není o tom, že nic neděláme, a přesto dostáváme zaplaceno. Pasivní příjem je takový příjem, který nám chodí na účet i v době, kdy nic neděláme, ale na počátku jsme něco udělat museli (napsat knihu, koupit byt a sehnat nájemníka apod.). Autorská práva jsou dobrým příkladem. Když napíšu knihu, tak ji mohu prodávat i za deset let a získávat zajímavé odměny.

Pasivní příjem v síťovém marketingu

Když je člen společnosti aktivní, buduje vlastní maloobchodní strukturu, tak za to dostává odměny i v době, kdy aktivně neprodává a už neregistruje nové členy. To znamená, že dostává pasivní příjem. Vybudovat pasivní příjem není snadné, ale jde to. Člověk musí pracovat na budování pasivních příjmů. Když jich dosáhne, je to úžasné.

Člověk má však jednu zajímavou vlastnost. Když dosáhneme určitých pasivních příjmů, chceme je zvyšovat, a to je logické! Chceme prostě více. Však je na světě tolik věcí, které si můžeme koupit a dělat si prostřednictvím nich radost. ?

Pasivní příjem s Essens parfémy

Essens je česká společnost, která se rozvíjí díky aktivní práci svých členů i do zahraničí. Členové klubu Essens dostávají provize z obratu svých skupin, tj. budují své pasivní příjmy. Jak? Registrují nové členy klubu Essens, kteří mohou nakupovat oblíbené parfémy Essens levněji. A protože Essens parfémy jsou velmi oblíbené, jde to snadno!

Všichni síťujeme a všechny společnosti síťují. Každá firma má svoji síť dodavatelů, odběratelů, zákazníků. V Essens budujete svoji firmu, svoji maloobchodní strukturu. Když vybudujete skupinu odběratelů a aktivních distributorů Essens, budete firmě tvořit vyšší obrat a za to dostanete zajímavou odměnu. Nemusíte nic prodávat, stačí šířit dobré jméno firmy a registrovat zájemce o výdělek, a hlavně milovníky parfémů, kteří si je chtějí nakupovat o desítky procent levněji.

Každý chce nakupovat se slevou

Do klubu Essens se registrují aktivní členové a síťaři, ale i lidé, kteří chtějí nakupovat se slevou. Registrace do klubu Essens se vyplatí každému.

Jak vysoké jsou pasivní příjmy z Essens

To je velmi individuální. Pasivních příjmů se můžete dočkat během několika měsíců aktivní práce. Avšak věřím, že vám to nedá a budete pracovat i nadále. Důležité je si uvědomit, že v době, kdy nepracujete, musíte být oporou pro svůj tým. Člověk, který se rozhodne vybudovat maloobchodní strukturu v síťovém marketingu si musí uvědomit, že by pro své registrované členy měl být oporou, rádcem. Členové potřebují znát novinky ze světa konkrétní síťové společnosti, jen díky tomu mohou pracovat na svém rozvoji v podnikání.

Věřím, že již nyní je jasnější, co je to pasivní příjem a proč bychom se měli snažit si vytvořit svůj pasivní příjem. Každý může, stačí chtít!

Napsat komentář