185! Tolik zbývá balíčků WR tokenů jen za 850 Euro

Už jste slyšeli o kryptoměně? A víte o tom, že na ni mnoho lidí vydělalo neskutečné peníze? Ano?

Tak proč to nezkusíte i vy?!

Speciální balíček – mnoho tokenů za 850 Euro

WR tokeny (World of Retail – Vertera) jsou tokeny vydané holdingem, který podniká v několika oblastech, což je pro budoucí hodnotu virtuální měny velmi zajímavé. Jedná se o společnost, která má unikátní produkt, řasu Vertera, ale také obchodní platformu s vysokými cashbacky.

Již brzy oficiálně v ČR i obchodní platforma – WRT cashback. Řasu Vertera a virtuální měnu již nyní lidé v naší zemi nakupují ve velkém…. A to je dobře!

S WRT můžete vydělávat aktivní distribucí a tvořením odběratelských sítí, ale není to nutné. Na tokenech může vydělat každý!

Aktuální cena tokenů je minimální, tj. nakoupíte za málo desítky tisíc tokenů. Konkrétně ve speciálním balíčků za 850 Euro dostanete celkem 90 000 tokenů. Představte si, kdyby jejich budoucí hodnota byla jen 1 Euro…? Už počítáte?

Registrujte se do World of Retail rychle, speciální balíčky jsou skoro vyprodané! Ihned po vyplnění registračního formuláře mě kontaktujte na tel. 734 466 924.

Registrace World of Retail Vertera on-line

Nechcete tokeny, ale řasu, která detoxikuje organismus a má mnoho blahodárných účinků na naše tělo? Registrujte se do WRT stejným způsobem a ihned po registraci můžete objednat. Produkty zdarma samozřejmostí!

Podnikejte a vyhrávejte s World of Retail

Každý může s WRT vydělávat slušné peníze. S WRT a řasou Vertera mám už na účtu více jak 3000 Euro, a to se tomu skoro nevěnuji. Buďte aktivní a vydělávejte tisíce Euro měsíčně. Registrujte se, vyzkoušejte a sdílejte osobní zkušenost ve svém okolí, peníze přijdou a budete milé překvapeni jaké!

S World of Retail získáte mnoho dárků. Já třeba obdržel mobilní telefon, resp. peníze v hodnotě mobilu a koupil jsem si ho sám. A to nemluvím o mobilu za 3000 Kč. 🙂

Vyhrajte s balíčky za 850 Euro. Každý kdo koupí balíček je zařazen do soutěže o auto, luxusní dovolenou a luxusní mobilní telefon.

Tokeny se prodávají rychle, registrujte se ještě dnes. Další informace na vertera.cz.

Napsat komentář