Miss Essens: Krása, elegance a sebevědomí v jednom

Chcete vyzkoušet produkty z pořadu ČESKÁ MISS ESSENS? Registrujte se na webu Essens a získejte okamžitě slevu na všechny produkty společnosti Essens. Klik, vyplnit údaje a objednat. Jak snadné!

A jestli hledáte oficiální stránky ČESKÁ MISS ESSENS klikejte zde.

Miss Essens je zářivý pořad, který sjednocuje krásu, elegance a sebevědomí žen z různých koutů ČR. Tento unikátní soutěžní formát zdůrazňuje nejen vnější krásu, ale také osobnost a charisma soutěžících. Každá závodnice má příležitost ukázat světu, kým doopravdy je a co jí dělá jedinečnou.

Podpora a mentoring pro rozvoj

Miss Essens není jen soutěž, ale také komunita, která podporuje a mentoruje soutěžící. Dívky mají možnost navázat nová přátelství, získat důležité životní zkušenosti a vybudovat si sebevědomí. Mentoringový program jim pomáhá rozvíjet jejich dovednosti a osobní potenciál, což přináší dlouhodobé benefity mimo rámec soutěže.

Miss Essens, tak trochu jiná soutěž krásy

Už vás nebaví klasické soutěže krásy? Miss Essens je soutěž krásy s prvky reality-show a mně osobně lehce připomíná moji oblíbenou modelingovou soutěž Amerika hledá topmodelku. I v Miss Essens se hledají tváře, které budou reprezentovat nejen ČR, ale budou se ucházet o zajímavé zakázky v oblasti modelingu. Ročník Miss Essens 2023 a další ročníky si určitě nenechte ujít.

Essens je česká značka kosmetiky prodávající se formou přímého prodeje, ale s ohledem na dobu internetu, tak i vy si ihned můžete objednat vše co potřebujete. Essens pro krásu i zdraví na webu Essens. A jestli chcete slevu, tak se prostě jen registrujte a nakupujte si kdy chcete. Registrace do klubu Essens je zdarma a bez závazku.

A teď už nezbývá nic jiného než se těšit na další ročník soutěže Česká Miss Essens!