Vítejte v klubu Essens

Tuto stránku jsem vytvořil pro nové členy klubu Essens, kteří chtějí více informací a hlavně by rádi využili příležitosti k výdělku s Essens…
Budovat příjem s Essens je příležitost, nikoliv povinnost! Je na vás, zda budete nakupovat jen pro sebe nebo i pracovat na vytvoření dalšího příjmu… 🙂

Rychlé informace hledejte v prezentaci „Jak zvládnout první objednávku“ a „Essens příležitost aneb cesta k nezávislosti„.

Co najdete na této stránce?

V první části vše podstatné, co potřebujete vědět pro nákupy v klubu Essens. V další části najdete podrobné informace k tomu, jak vydělávat s Essens peníze.

První kroky v klubu Essens

Registrovali jste se do klubu Essens s nějakým účelem, ale prvním krokem je rozhodně potvrzení registrace a nastavení hesla. Dalším krokem je objednávka startovací sady, produktů a katalogů.

Máte problém s přihlášením? Kontaktujte svého sponzora, Daniel Dlouhý, 734 466 924.

 • Najděte a uložte e-mail od Essens, ve kterém najdete PIN
  (tento e-mail často spadne do hromadné pošty nebo spamu)
 • První přihlášení – vyplníte svoje id a PIN, následně nastavíte své heslo
 • Projděte si webové stránky www.essens.cz po prvním přihlášení
 • Věnujte pozornost záložce akce a marketingovému plánu
 • Po přihlášení klikněte e-shop a vytvořte svoji první objednávku
 • První objednávku nelze platit dobírkou, nutno on-line kartou
 • Vzorník parfémů najdete po kliknutí na e-shop v dolní části nebo klikněte
 • Rozhodně objednejte vzorník, katalogy a ověřené parfémy

DŮLEŽITÉ ODKAZY A ESSENS KATALOGY

Marketingový plán Essens

Katalog parfémů a kosmetiky

Katalog dekorativní kosmetiky „must have edition“

Katalog doplňků stravy – vše pro zdraví

Katalog čistý a voňavý domov

Keto katalog

Seznam vůní s obrázky

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte se do naší Facebook skupiny

Oficiální Essens Facebook skupina

Oficiální Essens Facebook

Oficiální Essens Youtube

Najděte své TOP produkty ještě dnes

Někomu vyhovuje e-shop, někomu klasický katalog. Věřím, že jste se již seznámili s celou řadou Essens produktů. Jistě jste si všimli, kolik toho u Essens najdete a mnoho nás ještě čeká!

Níže se s vámi podělím o mé top produkty, které používám pravidelně. A to ať se jedná o produkty pro zdraví, krásu nebo domácnost. 🙂

Oblíbené Essens parfémy

Moje top parfémy pro muže standardní edice jsou m008, m024.

Moje top prodávané parfémy pro ženy – w104, w105, w106, w107, w115, w117, w127, w148, w166

Niche parfémy – pro mě modrý, pro ženy velmi oblíbený zelený

Unique pro ženy jsou oblíbené všechny, pánské mě osobně nezaujali.

4 elements unisex jako niche parfémy – mně se líbí všechny kromě zeleného.

Moje top doplňky stravy

Essens detox set – každý rok začátkem ledna začínám užívat kombinaci doplňků stravy, které mně pomáhají zvládat čekání na jaro a hlavně komplexně vyčistí můj organismus.

Essynbio – několikrát do roka nasazuji tento produkt z důvodu posílení imunity a řekl bych, že mně i zlepšuje náladu. Ostatně neříká se, že všechny zdravotní problémy vznikají ve střevech? Essynbio se stará o vaše střeva.

Lactoferrin – když jsem nachlazen nebo cítím, že na mě něco „leze“ začínám úžívat tento produkt místo různých věcí z lékárny. Užívám během chřipky i po ní.

Monolaurin – prevence a posílení imunity.

Aloe vera spray na podrážděnou kůži, třeba i po holení.

A mnoho dalších produktů pro řešení různých obtíží, ostatně mrkněte se na obrázky. 🙂

Uklízím už jedině s Essens

Už nějaký pátek uklízím s Essens produkty pro domácnost a abych nezapomenul, používám i parfémy pro domácnost. Doporučuji kompletní sortiment pro úklid domácnosti – vysoce účinné koncentráty vás překvapí svoji účinností a hlavně, nezatěžují životní prostředí!

A co ocení hospodární lidé je, že koncentráty vydrží hodně dlouho! Inspirujte se v katalogu… 🙂

Vyzkoušejte dekorativní kosmetiku, ze které jsou ženy nadšené

Mám ve své skupině i ženy, které se kosmetikou zabývají trochu více než je průměr. I proto s radostí dekorativní kosmetiku doporučuji, protože mám od těchto zkušených žen jen pozitivní zpětnou vazbu.!

Nakupujte pravidelně a získejte cashback!

Doporučuji všem, kteří se registrují, nakupovat každý měsíc. Proč? Chcete parfém nakupovat za 340 Kč nebo za 410 Kč? Pokud chcete nakupovat parfémy za 340 Kč a i všechny ostatní produkty o mnoho levněji, nakupujte pravidelně za 50 bodů. Každý produkt u Essens je bodován, parfém např. 11 body.

Při pravidelných nákupech nad 50 bodů získáte např. u parfému cashback 70 Kč na další nákup, což je jako kdybyste ho koupili za 340 Kč!

Objevte kouzlo Essens travel

Vyhledávejte ty nejlevnější letenky díky službě, která je dostupná pro členy klubu Essens. Třeba najdete letenku levněji než přes klasické distributory. 🙂

Nakupujte a registrujte s mobilní aplikací MyEshop

Chcete s Essens vydělávat?

Tato stránka se v dalších částech bude věnovat budování příjmu s Essens. Jaké jsou odměny v klubu Essens najdete v marketingovém plánu. Odměňování je závislé na bodech, které vy s vašimi registrovanými členy vytvoříte. Čím více nakupujete vy a vámi registrovaní, tím více vyděláváte.

Essens funguje v rámci síťového marketingu, tj. odměňuje za doporučení, a to pořád! Registrujete např. Janu, která nakoupí tento měsíc, ale pak nakoupí znovu za 3 měsíce, vždy se Vám její obrat načte. Jana registrujte Karla a Petru, i jejich obrat se vám načítá.

POZOR! Body se vám načítají z celé struktury, resp. sítě (i proto síťový marketing). Vy registrujete a nakupujete, učíte to ostatní, ti ostatní to učí dále… Tím tvoříte síť a ta tvoří obraty. Za obraty náleží provize.

Poskytne vám vaše drogerie a lékárna provizi a výraznou slevu? Ne? Essens ano!

Proč se učit pravidelně nakupovat za min. 50 bodů?

Jestli chcete s Essens opravdu vydělávat a registrovat nové členy klubu Essens, budete zkoušet i velké množství Essens produktů. Najdete si vy i vaše rodina ty oblíbené, které budete odebírat. To vlastně budete učit i další lidi – nakupovat se slevou.

Když budete Essens používat, lidé se vás budou ptát čím voníte apod., od toho je jen krůček k prodeji nebo registraci. Pokud budete registrovat jen on-line, budete muset vytvořit svoje fotografie a k tomu opět produkty budete potřebovat.

A proč tedy nakupovat za min. 50 b.? Budete mít národ na cashback, který si můžete v Essens peněžence spořit třeba na vánoční nákupy. 🙂 A budete rychleji budovat svůj příjem viz obrázek níže.

17% pozice = auto + provize kolem 15 000 Kč + příjmy z prodejů, tj. dostat se na běžný čistý příjem lze docela rychle. 🙂

Deset registrací aneb cesta k nezávislosti

Znáte alespoň 10 lidí, kteří by uvítali levnější nákupy nebo nákupy zdarma? Znáte 10 lidí, kteří by uvítali koruny navíc? Toto je váš start!

Vy znáte 10 lidí, oni znají 10 lidí atd.

Registrujete 10 lidí, kteří budou nakupovat za 50 b. měsíčně aby měli tu nejlepší cenu. Oni registrují také 10 lidí, kterým ukážou, že 50 b. = minimální cena za parfém i další produkty.

V tuto chvíli vaše síť (111 osob) tvoří obrat 5 550 bodů, protože všichni pochopili, že nakupovat za 50 bodů se jim vyplatí. A také pochopili, že když nakupují oni, nakupují i ostatní, a všichni vydělají…

A takhle bychom mohli pokračovat.

STOP!

Že to není takhle jednoduché? Je to takhle jednoduché, stačí dodržovat principy duplikace, které vidíte výše. Ale ano, máte pravdu… Mnoho lidí nebude nakupovat každý měsíc, ale zase jiní budou nakupovat za mnohem více než 50 bodů, tj. pro ilustraci je to ideální příklad síťového marketingu a síly duplikace.

A víte, že v takové situaci budete mít k dispozici auto zdarma? Plus se budete moci letět podívat do Turecka, kde se míchají esence pro naše úžasné parfémy!

Určitě se ptáte: „Skutečně to funguje“?

Podívejte se jak vypadá „koláč“, když už máte vybudovanou svoji síť odběratelů a distributorů.

Jak uplatnit provize? Faktura nebo sleva na nákup.

Jak registrovat nové členy klubu Essens?

Můžete využít kontakty, které máte a stejně tak můžete hledat nové kontakty. Essens je i o poznávání nových lidí, ať už v reálném nebo on-line světě… Důležité je aktivity dělat pravidelně a uvidíte, že výsledky se dostaví!

 • Řekněte o slevách svým pravidelným odběratelům, ať se registrují a nakupují levněji!
 • Informujte své okolí telefonicky a pravidelně přes Facebook o tom, že děláte Essens.
 • Vytipujte si lidi, které by mohla příležitost v síťovém marketingu zajímat. Řekněte jim o této příležitosti! Každý neřekne ano, ale tím se nenechte odradit. Ať každý ví, že děláte Essens a že tu jste pro ně. Ať se nestane, že se váš kontakt registruje jinde.
 • Rozšiřte své možnosti registrací díky sociálním sítím – používejte je aktivně
 • Publikujte fotografie, videa, recenze s odkazy na registraci
 • Inzerujte na Facebook skupinách
 • Motivujte ostatní k tomu, že každý může mít vyšší životní standard
 • Budujte své jméno, lidi se vás na Essens časem začnou ptát bez vaší aktivity

Essens registrace ve vašem okolí jsou rychlejší a jednodušší, protože ti lidé vás znají a důvěřují vám. Na internetu si teprve začnete budovat své jméno, tj. trvá trochu delší dobu. Vytrvejte! A nezapomeňte, že pokud už teď máte prosperující sociální sítě s komunitou, půjde vám to taky rychle.

Registrace jednoduše on-line

Využijte svůj unikátní odkaz pro registrace on-line, sdílejte ho spolu s obrázky a recenzemi. Nezapomeňte sdílet i MyEssensEshop. Proč? Lidé nakoupí přímo od Essens, ale provize za prodej vám bude přičtena do peněženky, kde ji můžete uplatnit jako slevu na nákup nebo nechat poslat na účet.

A tím to nekončí…

Essens je firma se zodpovědností k životnímu prostředí a má i svou nadaci. Věděli jste to? Podívejte se na stránky nadace Essens.

Essens je česká firma, která roste rychlým tempem i v zahraničí. Vaše síť se tedy může snadno a on-line budovat nejen v ČR, ale i díky snadným on-line registracím i v zahraničí.

Zažijte školení, večírky a cesty společně s dalšími členy klubu Essens. O již proběhlých akcích najdete info zde.

A jestli máte rádi statistiky, mrkněte sem, ať víte, jak je Essens stále větší a větší!

Máte otázky? Kontaktujte svého sponzora nebo mě na telefonu 734 466 924, e-mail danieldlouhy@centrum.cz

Držím palce v životě i budování příjmu s Essens!

Napsat komentář