Essens Le Caractere – individualizovaná mikrobiomová kosmetika

Individualizovaná mikrobiomová kosmetika se připravuje zcela na míru pro každého člověka. Obsahuje ´koktejl´ probiotických bakterií, který je navržený s ohledem na stav a kondici kožního mikrobiomu pro každého klienta, a to zcela individuálně.

Na základě zakoupené odběrové sady se provede zcela unikátní analýza kožního mikrobiomu. A dle laboratorních výsledků bude vytvořena 3měsíční kúra individualizované pleťové kosmetiky, která pomůže zpomalit proces stárnutí, zajistit její regeneraci a pomůže s kožními potížemi.

Pro zdraví pokožky, její pružnost, pevnost a mladistvý vzhled je zcela zásadní mikrobiální osídlení pokožky, tzv. kožní mikrobiom. Kožní mikrobiom je souhrnné označení pro veškeré mikroorganismy (respektive jejich geny), které se nacházejí na pokožce. Pro každého člověka je zcela unikátní.

Zdravý kožní mikrobiom udržuje přirozenou pružnost a hydrataci pokožky. Zcela zásadně přispívá k udržení optimálního pH kůže a jejího mladického vzhledu. Přátelské kožní bakterie obnovují ochrannou kožní bariéru, udržují správnou kožní imunitu a zabraňují množení patogenních bakterií, které mohou způsobit zánět, poškození a zrychlené stárnutí kůže včetně ztráty její pružnosti. Vyvážený kožní mikrobiom působí proti stárnutí pokožky.

Kožní imunitní systém

Kožní imunitní systém je svou organizací a důležitosti podobný imunitnímu systému střeva. Správné fungování kožní imunity je zcela zásadně závislé na kožním mikrobiomu, který umožňuje rovnováhu mezi protizánětlivým a prozánětlivým systémem. Zvýšená aktivita prozánětlivých látek způsobuje kožní onemocnění typu psoriáza, atopický ekzém nebo kontaktní dermatitida.
Analýza kožního mikrobiomu a jeho cílené ovlivňování představuje nejmodernější a zcela unikátní přístup v péči o pokožku na nejvyšší úrovni.

Analýza kožního mikrobiomu

Analýza kožního mikrobiomu je zcela nový unikátní přístup, jak zjistit stav pokožky a cíleně ho ovlivňovat skrze pečlivě vybraná probiotika aplikovaná do kosmetických produktů. Jedná se o jedinečný přístup, který přináší naprostou revoluci v péči o pokožku. Analýza je založena na použití nejmodernějších molekulárně-biologických metodách.

Zcela revoluční je navazující služba individualizované mikrobiomové kosmetiky. Na základě analýzy kožního mikrobiomu umíme cíleně navrhnout probiotickou kompozici kosmetického krému, který zajistí efektivní péči o ´mikrobiální svět´ pokožky.

Individualizovaná mikrobiomová kosmetika se připravuje zcela na míru pro každého člověka. Obsahuje ´koktejl´ probiotických bakterií, který je navržený s ohledem na stav a kondici kožního mikrobiomu pro každého klienta, a to zcela individuálně. 

Personalizovaná kosmetika včetně analýzy s výraznou slevou!

Chcete investovat do péče o vaši pokožku a dopřát si to nejlepší? Chcete vyřešit kožní problém nebo získat dlouhotrvající mladistvější a zářivý vzhled?

REGISTRUJTE SE DO KLUBU ESSENS A ZÍSKEJTE SLEVU V ŘÁDECH TISÍCŮ!