Výdělek s Essens

Chcete s Essens vydělávat nebo jste si oblíbili produkty této české firmy a chcete je nakupovat levněji…? Jste tu správně! Do klubu Essens chce vstoupit stále více lidí, protože stále více lidí ví o kvalitě produktů Essens. Někteří si oblíbí více produktů, jiní nakupují pouze jeden. Setkávám se s lidmi a členy Essens, kteří nakupují pouze doplňky stravy, jiní preferují parfémy. Já osobně nakupují parfémy pravidelně a doplňky stravy občasně. Oblíbil jsem si Colostrum Essens, které využívám pro posílení obranyschopnosti organismu většinou před obdobím, kdy je to opravdu potřeba. Moje rodina preferuje Aloe Vera Essens, které má také přiznivé účinky v rámci posílení imunitního systému. Jak Colostrum, tak i aloe vera mají svá specifika, které můžete „nastudovat“ na mých webových stránkách, které se tématice věnují trochu více. Colostrum pro zdravíAloe vera pro zdraví, dozvíte se vše o pozitivech pro naše tělo.

Na tuto stránku jste se dostali z jednoho prostého důvodu. Chcete vědět, zda se s Essens dají vydělat peníze a nebo alespoň ušetřit. Obojí je možné! Registrace do klubu je on-line, zdarma a bez závazků. Registrací do klubu Essens získáte výhody členství, tj. možnost vydělávat peníze, ale hlavně nakupovat s velmi výraznou slevou! Chcete slevu?

Co firma ESSENS nabízí?

 • Kvalitní produkty
 • Vysoké marže
 • Profesionální přístup
 • Možnost seberealizace
 • Motivační soutěže a podporu svým distributorům
 • Zajímavé odměňování formou síťového marketingu
 • Registraci zdarma
 • On-line systém pro objednávky zboží
 • Pravidelné informování o slevách a dalších akcích pro členy klubu Essens
 • Možnost využít dalších výhod

Jak můžete s firmou ESSENS vydělat?

 1. Prodejem produktů konečným spotřebitelům – výdělek na rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou. Tento typ výdělku není pro každého, to je potřeba určitě říci. Ač záleží z jakého úhlu pohledu se na to díváme. Prodej produktů, tj. aktivní prodej opravdu pro každého z nás není, ale… Vydělávat můžete i tím, že prodáváte ve svém okolí a ono tomu nelze říkat ani prodej, ale spíše doporučení. Pochválil Vám někdo parfém? Řekněte mu o Essens parfémech. Jak snadné!? Doporučujete a vyděláváte za to, že těm, kterým doporučíte, také prodáte. Prodávat můžete celý sortiment nebo jenom to, co Vás zajímá. Důležité je být přesvědčen o kvalitě, tj. i používat to, co prodávám. Já jsem si zamiloval Essens parfémy hned od prvního dne, co vy? U Essens jsem registrovaný velmi dlouho a dlouhodobě pracuji i na dalších bodech, které jsou uvedeny níže. Registrovaní členové se nemusí věnovat ani jednomu, avšak je potřeba počítat s tím, že v tu chvíli nevyděláte nic. Pokud je Vašim cílem nakupovat se slevou, pak je to v pořádku. 🙂
 2. Samospotřebitelstvím – nakupováním pro sebe a svoji rodinu levněji než od distributorů společnosti Essens. Díky registraci můžete ušetřit za rok nemalé peníze za nákup produktů. Navíc můžete objednávat z pohodlí domova přes e-shop Essens, který je určen pouze registrovaným členům. Slevy na Essens pro členy jsou velmi výrazné a navíc firma každou chvíli má různé akce, kde lze získat i produkty zdarma. Každý člen má stejnou členskou cenu i možnost využít dalších akčních nabídek. Žádné členění na ty, kteří prodávají a na ty kteří jenom nakupují. Využijte všech možností členství na maximum, to je mé doporučení. Avšak, jak budete objednávat či pracovat je na Vás. Já všem registrovaným posílám novinky, rady a tipy, ale nebudu Vás nutit obvolávat či obcházet Vaše známé, to se opravdu bát nemusíte. MLM již není co býval. Je to ideální systém pro ty, kteří chtějí dělat obchod, tak i pro ty, kteří chtějí jen nakupovat se slevou.
 3. Budováním spotřebitelské sítě – registrováním nových spotřebitelů a prodejců. Těžko člověk prodá sám tisíce parfémů měsíčně, ale z kvalitním týmem je to již možné.! Staňte se pánem svého času, starejte se o své členy linie (spotřebitele i prodejce) a získejte odměnu navíc tj. odměnu z obratu skupiny. Odměny z obratu jsou velmi zajímavé, jsou popsány v marketingovém plánu. Avšak já vždy říkám, důležité je začít, pracovat a výsledky přijdou. Uvidíte! Pokud chcete s Essens vydělat peníze nebo si alespoň přivydělat pár tisíc korun každý měsíc, tak registrujte a prodávejte ve svém okolí. Jak jsem již uvedl, dnes tomu nelze říkat ani prodej, ale spíše doporučení a zprostředkování doporučeného. Za to dostáváte okamžitou provizi v podobě rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou. Další provize z obratu skupiny, kterým se věnuje tento bod dostáváte, v případě, že registrujete nové členy Esses. Členové Essens mohou nakupovat se slevou, ale také vydělávat. Věřte, že budovat síť můžete nejen v ČR, ale i v zahraničí a ani nemusíte mít mnoho kontaktů v reálném světě. Však máte třeba mnoho kontaktů přes internet…? Tématu sociálních sítí a mlm se věnuji hojně v blogu. Tak se někdy vraťte a čtěte. 🙂 Každopádně mlm, síťový marketing je o tvorbě sítí a odměně za to. Nic nekalého v tom není třeba hledat. Využijte síly osobnosti nebo něčeho jiného, využijte to nejen ve svůj prospěch, ale i v prospěch ostatních. Kdyť všichni nakupují rádi se slevou!

Chcete být s firmou ESSENS opravdu úspěšní? Kombinujte všechny způsoby. Jak vím podle sebe i z jiných systémů, tak kombinováním několika činností dosáhnete nejlepších výsledků tj. vyděláte více peněz!

A VY přece chcete více peněz, nebo ne?

Neradi prodáváte a i přesto chcete vydělávat? Věnujte se bodu C tj. budujte síť lidí, kteří budou nakupovat pro sebe a svoji rodinu nebo prodávat produkty firmy ESSENS. Čím větší maloobchodní síť vytvoříte, tak tím lepší odměny na vás budou čekat… Důležité je se již od počátku věnovat i bodu B tj. nakupovat pro sebe a svoji rodinu. Je důležité znát produkty, které prodáváte vy nebo členové vašeho týmu…

Nechcete prodávat ani registrovat nové členy? Nevadí, protože i tak registrací u ESSENS získáte výhody, které jsou pouze pro registrované členy ESSENS. Registrujte se u Essens a šetřete peníze, protože budete nakupovat za nákupní ceny, které jsou mnohem nižší než prodejní.