Výdělek s Essens

Chcete s Essens vydělávat nebo jste si oblíbili produkty této české firmy a chcete je nakupovat levněji…? Jste tu správně! Do klubu Essens chce vstoupit stále více lidí, protože stále více lidí ví o kvalitě produktů Essens. Někteří si oblíbí více produktů, jiní nakupují pouze jeden. Setkávám se s lidmi a členy Essens, kteří nakupují pouze doplňky stravy, jiní preferují parfémy. Já osobně nakupují parfémy, kosmetiku, doplňky stravy i některé produkty pro úklid domácnosti. Oblíbil jsem si Colostrum Essens, Monolaurin a Essynbio, které využívám pro posílení obranyschopnosti organismu většinou před obdobím, kdy je to opravdu potřeba. Moje rodina preferuje Aloe Vera Essens, které má také přiznivé účinky v rámci posílení imunitního systému. Mezi další mé top produkty patří určitě Essens detox set a Lactoferiin. A co používám denně a dlouhodobě je úžasná Colostrum kosmetika!

Na tuto stránku jste se dostali z jednoho prostého důvodu. Chcete vědět, zda se s Essens dají vydělat peníze a nebo alespoň ušetřit. Obojí je možné! Registrace do klubu je on-line, zdarma a bez závazků. Registrací do klubu Essens získáte výhody členství, tj. možnost vydělávat peníze, ale hlavně nakupovat s velmi výraznou slevou! Chcete slevu?

Co získáte registrací do klubu Essens?

 • Kvalitní produkty
 • Vysoké marže
 • Profesionální přístup
 • Možnost seberealizace
 • Motivační soutěže a podporu distributorům
 • Zajímavé odměňování formou síťového marketingu
 • On-line systém pro objednávky zboží
 • Přístup k akcím a slevám
 • Možnost využít dalších výhod

Jak můžete s firmou ESSENS vydělat?

 1. Prodejem produktů konečným spotřebitelům – výdělek na rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou. Tento typ výdělku není pro každého, to je potřeba určitě říci. Ač záleží z jakého úhlu pohledu se na to díváme. Prodej produktů, tj. aktivní prodej opravdu pro každého z nás není, ale… Vydělávat můžete i tím, že prodáváte ve svém okolí a ono tomu nelze říkat ani prodej, ale spíše doporučení. Pochválil Vám někdo parfém? Řekněte mu o Essens parfémech. Jak snadné!? Doporučujete a vyděláváte za to, že těm, kterým doporučíte, také prodáte. Prodávat můžete celý sortiment nebo jenom to, co Vás zajímá. Důležité je být přesvědčen o kvalitě, tj. i používat to, co prodávám. Já jsem si zamiloval Essens parfémy hned od prvního dne, co vy? U Essens jsem registrovaný velmi dlouho a dlouhodobě pracuji i na dalších bodech, které jsou uvedeny níže. Registrovaní členové se nemusí věnovat ani jednomu, avšak je potřeba počítat s tím, že v tu chvíli nevyděláte nic. Pokud je vašim cílem nakupovat se slevou, pak je to v pořádku. 🙂
 2. Samospotřebitelstvím – nakupováním pro sebe a svoji rodinu levněji než od distributorů společnosti Essens. Díky registraci můžete ušetřit za rok nemalé peníze za nákup produktů. Navíc můžete objednávat z pohodlí domova přes e-shop Essens, který je určen pouze registrovaným členům. Slevy na Essens pro členy jsou velmi výrazné a navíc firma každou chvíli má různé akce, kde lze získat i produkty zdarma.
  Využijte všech možností členství na maximum, to je mé doporučení. Avšak, jak budete objednávat či pracovat je na Vás. Já všem registrovaným posílám novinky, rady a tipy, ale nebudu vás nutit obvolávat či obcházet vaše známé, to se opravdu bát nemusíte. MLM již není co býval. Je to ideální systém pro ty, kteří chtějí dělat obchod, tak i pro ty, kteří chtějí jen nakupovat se slevou.
 3. Budováním spotřebitelské sítě – registrováním nových spotřebitelů a prodejců. Těžko člověk prodá sám tisíce parfémů měsíčně, ale z kvalitním týmem je to již možné.! Staňte se pánem svého času, starejte se o své členy linie (spotřebitele i prodejce) a získejte odměnu navíc tj. odměnu z obratu skupiny. Odměny z obratu jsou velmi zajímavé, jsou popsány v marketingovém plánu. Avšak já vždy říkám, důležité je začít pracovat a výsledky přijdou. Uvidíte! Pokud chcete s Essens vydělat peníze nebo si alespoň přivydělat pár tisíc korun každý měsíc, tak registrujte a prodávejte ve svém okolí. Jak jsem již uvedl, dnes tomu nelze říkat ani prodej, ale spíše doporučení a zprostředkování doporučeného. Za to dostáváte okamžitou provizi v podobě rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou. Další provize z obratu skupiny, kterým se věnuje tento bod dostáváte, v případě, že registrujete nové členy Essens. Členové Essens mohou nakupovat se slevou, ale také vydělávat. Věřte, že budovat síť můžete nejen v ČR, ale i v zahraničí a ani nemusíte mít mnoho kontaktů v reálném světě. Však máte třeba mnoho kontaktů přes internet…? Tématu sociálních sítí a mlm se věnuji v blogu. Tak se někdy vraťte a čtěte. 🙂 Každopádně mlm, síťový marketing je o tvorbě sítí a odměně za to. Nic nekalého v tom není třeba hledat. Využijte síly osobnosti nebo něčeho jiného, využijte to nejen ve svůj prospěch, ale i v prospěch ostatních. Přeci všichni nakupují rádi se slevou!

Chcete být s firmou ESSENS opravdu úspěšní? Kombinujte všechny způsoby. Jak vím podle sebe i z jiných systémů, tak kombinováním několika činností dosáhnete nejlepších výsledků tj. vyděláte více peněz!

A VY přece chcete více peněz, nebo ne?

Neradi prodáváte a i přesto chcete vydělávat? Věnujte se bodu C tj. budujte síť lidí, kteří budou nakupovat pro sebe a svoji rodinu nebo prodávat produkty firmy ESSENS. Čím větší maloobchodní síť vytvoříte, tak tím lepší odměny na vás budou čekat… Důležité je se již od počátku věnovat i bodu B tj. nakupovat pro sebe a svoji rodinu. Je důležité znát produkty, které prodáváte vy nebo členové vašeho týmu…

Nechcete prodávat ani registrovat nové členy? Nevadí, protože i tak registrací u ESSENS získáte výhody, které jsou pouze pro registrované členy ESSENS. Registrujte se u Essens a šetřete peníze, protože budete nakupovat za nákupní ceny, které jsou mnohem nižší než prodejní.

Budujte síť spotřebitelů a začněte taky vydělávat!

Takhle mohou vypadat vaše výdělky, takhle může vypadat váš koláč obchodní sítě. 🙂 Hodně štěstí! Klik pro registraci.