Více peněz v roce 2020? S Essens je vyděláte!

Essens to není jen podnikání, Essens to nejsou jen parfémy, ale pro mnoho z nás je to životní styl. Milujeme to, co děláme. Milujeme parfémy, kosmetiku a další produkty Essens. Šíříme nadšení dál a dostáváme za to zaplaceno.

Chcete se také zamilovat? Chcete objevit kouzlo Essens? Registrujte se on-line, zdarma a bez závazků zde, id sponzora pište 10000437.

A jestli se nechcete registrovat, jen parfémy vyzkoušet, klikejte e-shop Essens pro neregistrované.

Chcete od Essens více než pár tisíc? Pracujte, dokážete to!

U Essens není nic nemožné. Skvěle nastavený marketingový plán umožňuje každému vydělávat peníze. Někdo vydělává více, někdo méně, jak to je v každém oboru. V síťovém marketingu však může vydělávat každý člověk bez ohledu na cokoliv. Jediné co rozhoduje je chuť a nadšení do práce v síťovém marketingu.

Chcete vydělávat s Essens více než je pár tisíc k výplatě? Pracuje pravidelně, šiřte svoje jméno a produkty mezi další lidi. Díky pravidelné práci zvyšujete obraty přímých prodejů, ale i vaší sítě, kterou tvoříte. Registrujte každý den, zvyšujte obrat své sítě a vydělávejte každý měsíc více a více peněz pro vás a vaši rodinu.

Tvořit sítě prodejců a spotřebitelů vyžaduje pravidelnou činnost, ať už v reálném nebo on-line světě. Příležitost Essens je v ČR, ale i v mnoha dalších zemích. Využijte svůj potenciál a vybudujte vlastní síť odběratelů, prodejců a leaderů Essens. Vybudujte svoje vlastní síťové impérium! Budujte v ČR, ale i EU.

Jak tvořit sítě a vydělávat hodně peněz?

Jednoduchý návod neexistuje a určitě neexistuje zkratka k vysněným odměnám od společnosti Essens. Určitou výhodu mohou mít lidé, kteří už teď využívají sociální sítě a mají stovky nebo tisíce potenciálních odběratelů. Ano, to je výhoda, ale…

Začít podnikat s Essens můžete na zelené louce. Stále jsou tu lidé, kteří neznají úžasné produkty Essens. Stále jsou tu lidé, kteří se každý den pachtí pro pár korun a touží po tom, začít vydělávat jinak… Možná mezi ně patříte, možná ne. Příležitost Essens je otevřená všem!

Tvořit sítě můžete ve svém přímém okolí, ale využít dnes můžete i internet. Na internetu můžete potkat lidi, se kterými byste se jen těžko spojili. Díky tomu můžete svoji síť rozšiřovat rychleji a efektivněji. Různé aplikace nám umožňují i rychlou a efektivní komunikaci, což našemu podnikání také velmi pomohlo.

365 dní = 365 registrací ročně

Registrujte každý den a vytvořte síť odběratelů, prodejců, která bude fungovat. Co je k tomu potřeba?

Registrovat a používat produkty Essens. Vyberte si svoje top produkty, ukažte tyto produkty členům vaší sítě a všichni je používejte. Tak snadné to je!

Každý produkt je u Essens bodován. Čím více bodů, tím více peněz. Bodová hodnota jednoho parfému je 11 b. Průměrný obrat prodejců je cca 500 b. Průměrný obrat lidí co se registrují pro nákupy se slevou je cca 80 b.

Abyste si vydělali více než průměrnou mzdu, je důležité vytvořit síť o mnoha odběratelech a několika prodejcích či leaderech (těch ro registrují). Když budete registrovat každý den, v horším případě několikrát do měsíce, dosáhnete svého cíle brzy.

6000 bodů a více = zajímavé peníze

Ti co registrují každý den nakupující a učí nakupovat u Essens pravidelně nebo i prodávat či registrovat, tak se na tyto body dostanou velmi brzy. Pojďte se podívat na hypotetickou situaci.

Po první roce 365 přímých spolupracovníků. Z vašich spolupracovníků nikdo neregistruje, ale polovina lidí nakupuje každý měsíc za 100 b., tj. vaše body jsou 18 250 bodů, a to je velmi velmi luxusní příjem, o mnoho více jak 60 000 Kč/měsíc.

Chcete vydělávat ještě více? Pomáhejte dosáhnout úspěchu svým členům, protože Essens rozdává i roční bonusy v řádech statisíců korun.

700 000 Kč měsíčně? I to je možné!

V klubu Essens pracuje nejeden člověk, který na provizích z obratu své sítě vydělávají statisíce korun měsíčně, a to už je úžasný výdělek, kterého mnoho lidí nedosahuje. Dosáhnete na něj vy? Začněte podnikat s Essens, pravidelně pracujte a šiřte produkty Essens mezi lidí… A třeba se dočkáte. Výhodou podnikání s Essens je, že záleží jen na vás kam dojdete. Záleží jen na vás, kolik času podnikání věnujete…

ZAČNĚTE JEŠTĚ DNES VYPLNĚNÍM REGISTRACE A OBJEDNÁNÍM PRODUKTŮ, KTERÉ MUSÍTE VYZKOUŠET, BEZ TOHO TO NEJDE. ID SPONZORA 10000437.

Napsat komentář