Essens Niche se slevou 30% pouze dnes!

Registrace do klubu Essens se dnes skutečně vyplatí, protože pouze dnes můžou členové klubu nakupovat luxusní Niche parfémy se slevou 30%!

Niche parfémů v Essens najdete několik. A co jsou vlastně Niche parfémy? Jedná se o exkluzivní vůně, které známé značky prodávají za ceny kolem 10 000 Kč a více! A proč jsou tak exkluzivní? Proces výroby Niche parfémů je velmi unikátní a to se nejedná pouze o flakón, který je často zdoben nejen přírodními vzácnými surovinami….

Všechny Niche parfémy Essens najdete v e-shopu, ale když se dnes zaregistrujete, tak ho koupíte o 30% levněji oproti členským cenám, které jsou také o desítky procent nižší než v e-shopu!

Objevte kouzlo nejoblíbenějšího parfému Niche u žen, kterým je DIVINE GREEN! Pro muže doporučuji Royal Blue, ale… Není nad to vyzkoušet všechny, třeba i díky vzorkům! 🙂

Parfém Niche – Divine Green

ESSENS Niche Perfume vás pohltí. Je to posedlost, vášeň… Je to tajemství ukryté ve spojení tradičního řemesla a ušlechtilých přírodních ingrediencí. Je to maximální důraz na dokonalou souhru a vyváženost jedinečných vůní.

Staňte se výjimečnými, naslouchejte vlastním smyslům a prožijte nezapomenutelné okamžiky, protože parfémy niche vás provedou světem magie a kouzel, otevřou svět vzpomínek a unesou vás na vonném oblaku vlastní fantazie..

Svěží a sofistikovaný unisex parfém v sobě nese prvky afrického kontinentu, a především jeho nespoutané přírody. Vůni uvádí tóny bergamotu s citronem, které jsou spolu s dřevitými, květinovými i ovocnými tóny podtrženy smyslným pižmem a ambrou. Výsledná okouzlující vůně podtrhuje výjimečnost svého nositele a zanechává za sebou nezaměnitelnou strhující stopu.

Hlava: bergamot, citron, pomeranč, karamel Srdce: cedrové dřevo, vetivér, květinové a ovocné tón Základ: dřevité tóny, pižmo, ambr

UNISEX parfém ESSENS Niche Perfume Divine Green obsahuje 20 % vonných esencí a flakón v sobě ukrývá 100 ml dokonalé vůně.   Baleno v luxusním boxu a v papírové tašce Niche. 

Tak na co ještě čekáte? Pouze dnes sleva 30%. Vyberte si ten svůj Niche parfém ihned po registraci do klubu Essens.

Napsat komentář