Všechny barvy v jednom balíčku, to chcete!

Essens se rozvíjí každým dnem, a to nejen v oblasti produktů, ale i v rozšiřování svých produktů do celého světa. K tomu pomáhají všichni aktivní členové klubu Essens, kteří za to dostávají zasloužené odměny.

Jednou z novinek je beauty kolekce! Stylové, módní líčení vykouzlíte s kvalitními beauty produkty od Essens. A jestli se líčení živíte, je pro vás beauty box správnou volbou!

Essens beauty pack výrazně levněji

Získejte všechny produkty pro líčení od Essens ještě dnes s výraznou slevou. Vyzkoušejte je na sobě a pak je budete rádi používat i při své práci.. Beauty pack ocení nejen lidé z oboru vizážistika, ale i aktivní členové klubu Essens. Je přeci snažší si objednat něco, co si vyzkouším, že ano?

A od toho tu je beauty pack, který může posloužit jako skvělý prodejní nástroj. Essens to ví, a proto díky nákupu packu ušetříte hromadu peněz!

Jak ho objednat? První krok je registrace do klubu Essens, id sponzora pište 10000437. Druhý krok je potvrdit e-mail, přihlásit se a kliknout e-shop. Vše vám pošlu co nejdříve do e-mailu. 🙂

Napsat komentář