Essens Ústecký a Liberecký kraj

Chcete se registrovat do klubu Essens a potkávat se osobně s dalšími členy? Někomu to jde lépe, když sponzor žije v blízkosti bydliště nově registrovaného člena. Výhodné je to také v případě sdružených objednávek, kdy sponzor objedná i vám a vy tak nemusíte platit poštovné, když máte malou objednávku. Každý preferujeme něco jiného, ale rád bych vás touto cestou upozornil na aktivní členy mé skupiny, kteří si zaslouží zviditelnit a registrovat nové členy. 🙂

Essens Ústecký kraj – Helga Náhlíková

Paní Náhlíková mně dala svolení se zveřejněním kontaktu pro vás, kteří žijete v oblasti Ústeckého kraje. Helga Náhlíková s firmou Essens spolupracuje několik let a má velmi dobré osobní obraty, tj. prodává Essens parfémy a kosmetiku ve svém okolí. Myslím si, že vám může předat zajímavé zkušenosti a pomoci vám k úspěchu v Essens.

Essens Ústecký kraj

Helga Náhlíková
Kontakty: nahlikova.helga zavináč seznam.cz nebo 776 345 113
Registrace on-line zde + ID sponzora Helgy Náhlíkové 10023316

Essens Liberecký kraj

Ladislav Tóth se registroval s nadšením pro parfémy Essens a rád vám ukáže, proč právě jeho parfémy Essens oslovili. Oslovte ho ať už chcete parfémy vyzkoušet nebo se registrovat.

Ladislav Tóth
Kontakty: laco337 zavináč seznam.cz nebo 735 221 262
Registrace on-line zde + ID sponzora Ladislava Tótha 10037316

I já jsem z Libereckého kraje, tj. rád s vámi budu spolupracovat nejen přes internet. Za nadšenými Essens nováčky rád zajedu i mnoho kilometrů. ? Moje jméno jistě znáte, ale opakování je matka moudrosti.

Daniel Dlouhý
Kontakty: danieldlouhy zavináč seznam.cz nebo 734 466 924
Registrace on-line zde + ID sponzora 10000437

Registrovat do klubu Essens se můžete jen z důvodu vlastních nákupů. Mnoho nerozhodnutých se obává „nucení k odběrům“ apod., ale to u Essens není. Chcete nakoupit, tak objednáte. Chcete vydělávat? Objednáváte pro sebe a svoji rodinu, učíte to další lidi a třeba i prodáváte ve svém okolí. Je to snadné. Začněte a uvidíte… ?

Napsat komentář