Jak a kde hledat nové podnikatele do síťového marketingu?

Společnosti síťového marketingu mají mnoho výhod, ale pro některé z nás i nějaké ty nevýhody. Osobně nevýhody nevidím, ale je to asi i tím, že v síťovém marketingu vydělávám každý měsíc slušné peníze, a to mnohdy i bez vlastní aktivity. I proto miluji síťový marketing (mlm) a pokud objevíte jeho kouzlo i vy, máte vyhráno.

Jak hledat nové nadšené členy do svých sítí

Mnoho zájemců o podnikání v síťovém marketingu odrazuje nutnost registrovat nové aktivní členy. Ona to vlastně není nutnost, protože si můžete vydělat velmi slušné peníze i díky vlastnímu prodeji. Na druhou stranu, těžko prodám sám tisíce parfémů každý měsíc. A hlavně to není ani smyslem podnikání síťového marketingu.

Smyslem podnikání v síťovém marketingu (mlm) je spolupráce. Já nakupuji, oni nakupují, všichni vyděláváme, protože přinášíme firmě tržby. Já i prodávám, ale to pro úspěch v podnikání s firmou síťového marketingu není nutné.

Proč se tolik bojíme? Proč nám strach brání?

Mnoho lidí se bojí informovat ostatní o skvělé příležitosti kterou potkali, natož o produktech, které zároveň prodávají. Mnoho lidí má tento blok, protože mají pocit, že někomu něco vnucují… Ale to tak není! Říkám o Essens každému a abych oslovil maximum lidí, křičím to do světa pomocí internetu! Úžasná vymoženost dnešního světa je internet, což je síť, která logicky podnikání v síťovém marketingu pomohla…

Přestaňte se zaměřovat na to, co si kdo bude myslet. Přestaňte mysle za druhé lidi a předvídat. To je to, co vám brání v úspěchu!

Zrychlete svůj růst díky internetu

Máte pocit, že nemáte dostatek vlastních kontaktů, kterým byste mohli říci o Essens nebo o jiném podnikání, kterému se věnujete? Máte pocit, že neumíte komunikovat v reálném prostředí?

NEVADÍ! Nezaměřujte se na překážky, ale na ŘEŠENÍ!

Internet je síť, která vám může pomoci v podnikání u firem síťového marketingu. Jak?

Vytvořte vlastní youtube kanál nebo profil na oblíbené sociální síti. Prezentujte své znalosti, dovednosti, zážitky a produkty, které vám pomáhají. Dělejte to zábavnou formou, bavte se tím! Díky tomu vám to nebude připadat jako práce, ale uvidíte, že časem tato pravidelná aktivita přinese výsledky.

Rozjeďte to k práci nebo při mateřské

K práci nebo rodičovské dovolené se těžko jezdí po klientech, a to je opět výhoda internetu. Na internetu můžete jít v půlnoci, a lidé tam jsou také. Navíc si vše můžete připravit a z mobilu publikovat třeba ve frontě v obchodě. Vše je v hlavě, nehledejte důvody proč to nejde, ale jak to musí jít!

Na začátku tisíce k práci nebo rodičovské, později desetitisíce. 🙂 Vyzkoušejte to, nic to nestojí, ať už se rozhodnete pro jakékoliv mlm.

Bez reklamy to na internetu nejde

Ale jde! I bez placené inzerce můžete najít nadšené spotřebitele a distributory. Ano, v pozdější fázi pro rychlejší registrace lze využít různé možnosti, které jsou placené, ale to už reinvestujete vydělané peníze z mlm. Tak to dělá mnoho lidí. Placená inzerce, příspěvky na sociálních sítích mohou mít větší dosah i efekt, ale na počátku podnikání to rozhodně nutné není.

Jde to i bez investic, tak to je. A to je vlastně na podnikání v síťovém marketingu krásné.

Chcete to zkusit? Chcete spolupracovat s českou firmou síťového marketingu? Chcete nakupovat kvalitu za rozumnou cenu a dále tuto myšlenku sdílet? Registrujte se on-line a zdarma zde, id sponzora pište 10000437. Tipy pro výdělek i alternativní seznam vůní vám zašlu ihned po registraci. Nezapomeňte, že je to jen na vás, ale rád pomohu!

Začněte v období Vánoc, kdy je růst nejrychlejší a udržitelný i v dalších měsících. Každý hledá dárky a každý chce nakupovat. Když poradíte, inspirujete, tak vyděláte. 🙂

Napsat komentář