Peníze navíc do rodinného rozpočtu se teď budou hodit více než kdy dříve…

Essens je česká společnost síťového marketingu, která působí na našem trhu od roku 2011. Začalo to parfémy, pokračovalo úžasným doplňkem stravy na imunitu colostrum až do spolupráce v oblasti vývoje jedinečné pečující a dekorativní kosmetiky. U Essens najdete mnoho produktů pro každý den a pro řešení mnoha problémů…

Vydělejte na hypotéku nebo dovolenou s Essens

A jak už jsem naznačil v úvodu. Produkty Essens jsou pro každého a každý si najde ty svoje top produkty. Mnoho členů klubu Essens mají závislost na našich úžasných parfémech, ale jiní preferují produkty pro zdravý životní styl.

A jak s tím vším můžete vydělat peníze navíc do rodinného rozpočtu? Jednoduše!

Nakupujete produkty u Essens, které byste často v horší kvalitě nakoupili v drogerii, ihned tím získáte slevu a cashback. A když budete sdílet svoji zkušenost ve svém okolí, učit ostatní nakupovat chytře, tak si postupně vybudujete síť chytrých spotřebitelů, kteří budou nakupovat a vy z každého nákupu dostanete doživotní provizi.

Nic neprodávám, ale přesto vydělávám. Jak je to možné?

Registruji do klubu Essens nové nakupující a z každého nákupu dostávám od Essens odměnu. Čím více nákupů, tím vyšší obrat a tím vyšší odměna. O prodej se postará Essens. Firma informuje své členy klubu o nových produktech na sociálních sítích i e-mailem, já samozřejmě své členy klubu také informuji a posílám jim různé tipy pro zvýšení jejich výdělku…

A tím to nekončí. Essens nám dává do aukce své kontakty, které můžeme každý měsíc zakoupit a tím si zvýšit svoji odběratelskou skupinu a mít tak vyšší obraty ve skupině každý měsíc.

Plus on-line odkazy pro registraci a vlastní e-shop pro ty, kteří si chtějí u nás nakoupit bez registrace. O zabalení a odeslání balíčku se postará Essens, což je úžasné!

On-line registrace mají úžasný potenciál ve světě internetu, protože my můžeme registrovat nejen v ČR, ale celosvětově, a to je skvělé. Vytvořte si skupinu nakupujících a podnikajících osob nejen v ČR.

Využijte sociální sítě a vydělejte si na auto, hypotéku nebo dovolenou

Chcete do rodiny další příjem, který zabere pár hodin času v týdnu? Chcete takový příjem, který nebude závislý na aktuální práci, ale spíše na práci obecně? Síťový marketing je skvělá volba. Pracujte kdy máte čas a kdy chcete. Tím, že sdílíte své zkušenosti a registrujete nové členy klubu Essens, přinášíte firmě obrat a ta se vám za to odmění, opakovaně!

A proč do toho pletu sociální sítě? Jestli na sítích máte publikum, ať už známé nebo neznámé… Stačí s nimi sdílet zkušenosti s konkrétními produkty, odpovídat na dotazy, doporučit registraci pro levnější nákup… Nezapomeňte, že v síťovém marketingu nedostanete hned 200 Kč/hod. za to, že jste něco udělali, ale… Dostanete mnohem více! Protože když nebudete pracovat, ale vaše skupina bude nakupovat a dále pracovat, tak vy stále vyděláváte peníze. K tomu však je určitá cesta a ne každý na to má trpělivost, ale věřte, že trpělivost růže přináší a v tomto oboru to platí dvojnásob!

Registrujte se do klubu Essens bez závazku

Stačí kliknout na odkaz, vyplnit registrační údaje a do měsíce od registrace objednat. ID sponzora pište 10000437.