Registrujte se v květnu a dostanete parfém zdarma!

U české společnosti síťového marketingu získává každý. Jak sponzor, tak i nováčci. V květnu Essens rozdává více než obvykle. Začněte vydělávat s Essens nebo odebírat parfémy pro sebe a svoji rodinu s výraznou slevou. A proč právě v květnu?

Nově registrovaní získají k první objednávce nad 30 b. (3 parfémy) jeden parfém dle vlastního výběru zdarma. A když se rozhodnete s Essens vydělávat, budete registrovat nové členy, tak za odměnu získáte vzorník parfémů zdarma. Stačí registrovat tři nové členy s odběrem alespoň 30 bodů. A to se vyplatí!

Využijte této jedinečné příležitosti. Podpora registrací tohoto formátu je u Essens maximálně jednou ročně, neprošvihněte to.

A co po prvním nákupu? I po něm vás čeká mnoho výhod. Všichni mohou získat parfémy zdarma, výrazné slevy nad rámec běžných slev. Akční nabídky na konkrétní produkty jsou relativně časté a vy tak můžete ušetřit mnohem více peněz.

Právě jste se registrovali do klubu Essens? Rozjeďte to tento měsíc a registrujte nové členy, kteří budou prodávat nebo jen nakupovat pro sebe. Síťový marketing je dnes hlavně o rozšiřování členské základny a tím zvyšováním odběrů za členské ceny. Síťový marketing již není o rozdávání katalogů a prodávání produktů. Dnes „prodáváme“ možnost nakupovat levněji, a díky tomu všichni vyděláváme.

Pravidelné odběry jsou důležité, ale nejsou povinné. Odebírejte vy a vaši členové každý měsíc produkty pro celou rodinu alespoň v hodnotě 100 bodů a uvidíte, že během chvilky budete vydělávat více než v zaměstnání.

Pro registraci a využití akční možnosti získat parfém zdarma klikejte zde. Nezapomeňte vyplnit id sponzora 10000437.

Napsat komentář