Tvůj úspěšný rok 2019 s Essens!

Rok 2019 je již v plném proudu, ale leden je měsícem plánování… Už jste si naplánovali svůj úspěch? A víte o tom, že v Essens si ho opravdu můžete naplánovat?

Naplánujte si svůj rok 2019, ať je úžasnější a krásnější než rok 2018. Ať už jste nebo nejste v komunitě Essens nebo jste v jiné firmě síťového marketingu. Svůj úspěch si můžete naplánovat a měli byste to udělat ihned!

Jak dosáhnout úspěchu v Essens?

Ač se jedná o hrozně jednoduché podnikání, tak mnoho lidí nedosáhne ani na minimální výdělku. Pak tu jsou lidé, kteří dosahují závratných částek, o kterých se běžným lidem ani nezdá… A jsou tu i lidé aktivní, pracující, vydělávající průměrné nebo lehce nadprůměrné peníze. Kde chcete být vy?

Proč hodně lidí v Essens či jiné firmě síťového marketingu neuspěje?

To má hned několik důvodů, ale zásadním důvodem je, že postrádají nadšení a chuť dělat něco navíc… Ono na síťovém marketingu je krásné to, že peníze vám přijdou, i když zrovna nepracujete. Na druhou stranu musíte hodně pracovat než nějaké peníze přijdou… A to mnoho lidí znechutí! I proto je ideální stav, když svoje podnikání v síťovém marketingu rozjíždíte k práci, studiu nebo rodičovské „dovolené“.

Jenže to je právě kámen úrazu. Je na takové podnikání většinou méně času, resp. si na něj čas musíte udělat, a to pravidelně! To mnoho lidí nedělá. Občas nějakou aktivitu vykonají, ale… Málo lidí pravidelně a dlouhodobě pracuje na svém úspěchu v síťovém marketingu. Ti co se dlouhodobě snaží, pracují s nadšením se úspěchu jednoho dne dočkají. Ať už to je výdělek 30 000 Kč/měsíčně nebo 100 000 Kč/měsíčně. Každý máme jiné cíle, a tak je to v pořádku. 🙂

Vy budete úspěšní s Essens!

Věřte tomu a jednoho dne to uvidíte. Vyvíjejte různé aktivity, tvořte různé projekty, realizujte! Stanovte si své cíle a hlavně cestu k jejich dosažení. Chcete pracovat ve svém blízkém okolí s reálnými lidmi? Nebo preferujete on-line svět? Já doporučuji kombinovat obojí.

Používejte produkty Essens, najděte si ty svoje top produkty. Sdílejte svoji dobrou zkušenost s vašimi top produkty, lidé se vás začnou ptát… Šiřte myšlenku podnikání v síťovém marketingu nebo nákupu se slevou. Registrujte, budujte svoje vlastní podnikání pod hlavičkou Essens.

Registrujte, nakupujte, sdílejte.

Ono je to vlastně hrozně snadné. Vše sdělil nadpis, ale jak bylo uvedeno výše… Je potřeba to dělat s láskou a hlavně pravidelně. Musí vás to bavit. Krása síťového marketingu je v tom, že pracujete tak jak vám to vyhovuje. Baví vás kosmetika, sdílíte tipy o líčení a péčí o pleť? Dělejte to dál, jen zkoušejte i produkty Essens a zmiňte značku…. Lidé si najdou na vašich webech odkaz pro registraci nebo jim ho tam rovnou dejte.

Vybudujte si globální Essens podnikání

V ČR to nekončí! Essens se stává stále oblíbenější značkou ve Španělsku, Itálii, Německu a mnoha dalších státech. Umíte jiný jazyk než je čeština? Využijte toho! Z nějakých důvodů se nechcete prezentovat v síťovém marketingu českému publiku? Nevadí! Zaměřte se na zahraniční trhy!

Nehledejte výmluvy, s Essens to může dokázat každý

Přestaňte se vymlouvat! Škodí vám to! Začněte teď hned. První krok registrace do klubu Essens on-line a zdarma (id sponzora 10000437), pak objednávka a vyzkoušení různých produktů z portfolia Essens, následně plán jak sdílet skvělé produkty dál. Je na vás jestli to rozšíříte ve svém okolí nebo jen na internetu. Je na vás jestli si založíte extra web nebo profil na sociální síti, je na vás jestli využijete aktuální profily na sociálních sítích. Základ je zajímavou formou prezentovat produkty a hlavně svoji osobní zkušenost. Nezapomeňte občas informovat o novinkách a možnostech výdělku.

A to není všechno! U Essens má možnost každý člen mít svůj e-shop. Sdílejte u svých příspěvků adresu svého Essens e-shopu, kde si každý může objednat to co chce. Essens doručí za vás!

Konec výmluvám, začněte hned teď zde (id sponzor 10000437).

Napsat komentář