Ariana Grande parfém

Taky hledáte parfém Ariana Grande? Osobně již skoro nenakupuji značky z parfumérií, protože znám Essens. U Essens najdu desítky úžasných vůní podobné těm, které najdu v parfumerii. Česká firma Essens mně navíc zaručuje 20% vonných esencí v každém flakonu, což v parfumeriích není vždy standard. Věděli jste to?

Parfém Ariana Grande

Parfém Ariana Grande u nás nekoupíte, ale seznam vůní zašlu ihned po registraci do klubu Essens. Stačí kliknout, vyplnit údaje a je to.

„Parfémy od Ariany Grande přinášejí lákavé vonné kompozice a krásné flakonky, které jsou promyšleny do posledního detailu. V roce 2015 představila první květinově-ovocně-gurmánskou vůni s jednoduchým názvem Ari, která zahrnuje sladké tóny marshmallow. Na ni navázala unisexová parfémovaná voda Frankie, pojmenovaná po Arianině nevlastním bratrovi, a také sladká dámská vůně Sweet Like Candy, ve které se svůdně snoubí gurmánské tóny sladkostí se šťavnatým ovocem. Zvláštní pozornost si zasluhuje krémově kokosovo-vanilková vůně Ariana Grande Cloud s voňavým mixem levandule, hrušky, bergamotu, kokosu, vanilky a čokoládových pralin. Tato povznášející vůně plná štěstí a optimismu vás okamžitě uchvátí!“

Essens parfémy podobné značkovým vůním

Parfémy od Ariany Grande si můžete koupit třeba na Notino. U Essens nekoupíte Ariana Grande a ani podobný parfém, ale alternativních vůní najdete opravdu mnoho. Vybírat můžete z moderních vůní i klasických parfémů, které milují ženy již mnoho generací! A tím to nekončí… Objevte českou značku Essens ještě dnes, registrace zdarma a bez závazku.