Dokonalá s Essens must have edition

Poznejte Essens must have edition v katalogu nebo e-shopu pro registrované, ve kterém najdete mnohem příznivější ceny. 🙂

Dokonalá pleť vychází z vašeho nitra…

A proto Essens přináší Second Skin Active Capsules.  Dodejte své pleti vše potřebné v jedné kapsli každý den. Dodejte své tváři svěžest, vitamíny a zpomalte procesy stárnutí. Osobně z portfolia doporučuji i úžasný Essens Collagen, 7000 mg.

Second Skin Active Capsules

  • Doplněk stravy obsahuje L-methionin, patentovanou složku Ceramosidy® a vitaminy B
  • Optimální kombinace složek napomáhají komplexně pečovat o pokožku a pleť, díky vitaminům E a B přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a chrání buňky před oxidativním stresem. 
  • Vhodné pro ženy i pro muže.

Doplněk stravy byl vyvinutý a je vyráběný v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Za jeho vývojem stojí tým Vědecké rady ESSENS složený z předních odborníků a farmaceutů působících ve svém oboru již mnoho let.

Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a je vhodný i pro vegany.

Hroznový olej (ze semen plodů vinné révy) obsahuje vysoký podíl vitaminu E, vitaminy skupiny B, minerály fosfor, draslík, vápník a magnesium. Dodává pokožce výživu a hydrataci a chrání ji přes vysoušením. Je bohatý na antioxidanty, které zpomalují stárnutí pokožky.

Ceramosidy® (olej ze semen pšenice) je patentovaná složka francouzské společnosti zabývající se inovativními látkami pro kosmetiku a doplňky stravy. Tato přírodní složka přináší pokožce nové ceramidy, pomáhá zadržovat vlhkost, doplňovat praskliny, omezovat vrásky a také pomáhá zvyšovat pružnost pokožky. Při orálním podání umožňuje lepší hydrataci pokožky a je klinicky prokázáno, že zlepšuje stav pokožky za 15 dní.

L-methionin je jedna ze základních aminokyselin tvořících bílkoviny, kterou si tělo nedokáže samo vyrobit, a proto ji musíme do organismu dodávat. Pozitivně působí na buňky v kůži a na vlasy a nehty. Působí rovněž jako antioxidant.

Vitaminy B5, B12 a biotin (vitamin B7) jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu. Jejich nedostatek může negativně působit na pokožku i kvalitu vlasů a nehtů. 

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

ESSENS SECOND SKIN ACTIVE CAPSULES i díky vitaminům a aktivním látkám: – přispívá k hloubkové hydrataci pokožky  – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (zpomaluje stárnutí pokožky) – napomáhá komplexně pečovat o pokožku a pleť – přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů  – přispívá k normální funkci imunitního systému

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. 

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.